Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy azért nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy azért nincs pasim mert képtelen vagyok bízni bárkiben is?

Figyelt kérdés
Sok fiúval dumáltam eddig, meg jelenleg is van pár haverom, elég egyértelmű hogy akarnak is valamit de én egyszerűen nem merek bízni senkibe.. (eddig kétszer vertek át, pedig nagyon szerelmes voltam) lehet ezzel valamit vagy ez így fog maradni végig? 17/L

2019. aug. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2019. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális,a kérdés sem véletlenül merült fel benned.Ahogy az első is írta,az a legjobb ha felkeresel egy szakembert,ő biztosan segít majd neked.
2019. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bennem bízhatsz, írj
2019. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben jártam (kicsit még mindig járok is XD) szerintem nincs szükség pszichológusra. Én úgy csináltam hogy először magamban kerestem úgymond a hibát. Mégis miért nem bízok meg másokban. Aztán rájöttem hogy hiába ért több csalódás, az élet sajnos ilyen. Mindig lesznek nem csak a szerelemben, ezeken túl kell lépni bármilyen nehéz is mert ettől nem akad meg az életed és nem szabad hagynod hogy befolyásolja a jövődet. Nekem pont akkor nyílt fel a szemem mikor megtaláltam azt a férfit akiben valóban megbízhatok. Ezt úgyis érezni fogod. Én azt mondom mindenkinek akinek úgy érzed adni kell egy esélyt mert tényleg nem tudhatod éppen mikor szalasztod el életed egyik legjobb részét. Ha csalódás is ér a szerelemben még abban is van valami jó hiszen így szerzel tapasztalatot, így a jövőben figyelmesebb leszel. Ezt egy pszichológus nem tudja meggyogyitani, ráadásul a te korodban teljesen normális. Ne aggódj csak próbálkozz. Puszillak és sok sikert! ❤️
2019. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Az hogy szerelmes vagy még nem jelenti azt hogy nem verhetnek át. Jajj de naív vagy :-D

Keresd olyan emberek társaságát akik intelligensebbek, határozottabbak.

2019. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vaagy keresd olyan emberek tarsasagat , akik sotetek es hatarozatlanok

Ok ugy sem kepesek masokat atverni 👌

2019. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!