Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? 16/l

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy életem szerelmét akarom megtalálni, vagy ilyesmi, azt se feltétlen, hogy valami komolyabb kapcsolatom legyen, csak lehetőségem sincs rá. Senki nem akart még tőlem soha semmit, senki nem közeledett hozzám úgy. (Persze ha nem számítjuk az utcán utánam szóló bácsikat) Szóval az lenne a kérdésem, hogy rossz helyen ismerkedem? Vagy velem van a baj? Esetleg csak nem veszem észre, hogy valakinek tetszem? Légyszi segítsetek!

2020. jan. 26. 08:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem tudom mire mennek a mai fiatalok, de nem hiszem, hogy csak a külsőre. Ellenben az is nagyon fontos, ha első látásra nem jössz be külsőre valakinek akkor valami nagyon megnyerő személyiségednek kell lennie, hogy egyáltalán legyen esélyed. 173/70+ lánynál nagyon sok, mindenképp faragj belőle és meglátod egyből jobb lesz.

Én fiúként voltam hasonló helyzetben, nekem sem volt egészen egyetemig senkim és nem is voltam túl vékony. Aztán elkezdtem lefogyni és odafigyeltem sokkal jobban magamra. Ennek meg is lett az eredménye. Szóval mindenféle ellenszenv nélkül mondom, hogy szánj rá energiát.

2020. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

7-es: írtam, hogy nem is feltétlen akarok kapcsolatot, csak néha előjön egy ilyen kamaszkori depressziós hangulat, hogy valami baj van velem? Élem az életem, nem kell aggódni😉

Utolsó: Igen, igyekszem, mint ahogy írtam is. Sportolok, diétázom, és működik. Köszönöm, tudok róla, hogy sok, nem kell mondani, évek óta szenvedek vele.

2020. jan. 26. 21:20
 13/16 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hááát ez az. Hogy szenvedsz vele.

Vagyis: Nem akarod elfogadni önmagad olyannak, amilyen éppen most vagy.


Csak próbáld meg... NEM AKARNI lefogyni, mindenáron csinosnak, "kelendőnek" lenni. Magyarul a görcsös "akarást" hagyd el. Majd meglátod, hogy használ-e. És előbb-utóbb lesz pasid.

Ismerek olyant, aki 20 évvel idősebben küzd ugyanezzel, amivel Te 16 évesen. Fiatal vagy még. Nagyon fiatal. S előtted még az egész élet... Hát ne kapkodj! Ne parázz!

Szóval ne aggódj! És NE görcsölj! Például azt sem róhatja fel Senki Valakinek, hogy az a Valaki 18, vagy 28 évesen még mindig szűz. Érted? (Aki Senki:)

Semmit nem számít, hogy Ki és Mit gondol rólad. Bárki is legyen az illető. Csak önmagaddal legyél békében. És annak egyetlen útja: elfogadod önmagad, ami/aki most vagy. Úgysem maradsz így örökre... De a változtatás joga és lehetősége a Te kezedben van. S bármit is mondtam, mondok, vagy mondanak Neked... a döntés, hogy mit teszel MOST és a jövőben, vagy NEM teszel... a Te kezedben van.


Utolsó két kérdésedre válaszolva: Valóban Veled van baj... de ha nem veszel észre valamit, az is a Te bajod...

Viszont ebben a jó hír az, hogy épp ezért Te tudhatsz ezen változtatni. Senki más nem tud. Csak Te.


Az ERŐ legyen Veled!


ui: Jó ötlet olyanokkal leülni beszélgetni, kik hasonló cipőben járnak... Tudod: Több szem többet lát!

2020. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na jó, már eleve az hogy 16 évesen "pasi" már az is kiakasztó, de hogy nem feltétlen komoly legyen, ez undorító.. tipikus korunkbeli kis ribik vagytok, a legtöbb aki igy gondolkodik undorító, csak játszotok a másikkal, legyen kivel dicsekedni, nektek NEM VALÓ KAPCSOLAT! Nem követem be a kérdést szóval ne is írjatok, de ameddig ilyen kis gyerekes sz#@rháziak vagytok hogy "csak legyen valaki ha komoly ha nem" addig remélem a fajtátok az életbe nem kap mást csak a shit instás követéseiteket meg a sminket, nem hogy szeretetet.. Közel sem érdemli meg a fajtátok az igaz szeretetet! Ha meg kihasznál egy fiu, és összetörsz, ameddig ilyen vagy meg is érdemled sajnos..!

19F

2020. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Merdagadtvagy! Nyomás kondizni 74 kg mint a malacka! Vékony 50 kg s csajszikat csipazom...te enm hallottad norbit? igaza van
2020. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 primitívebb ember nincs annál aki így gondolkodik
2020. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!