Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ilyenkor a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a következő lépés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy nagyon új dolog (viszonylag). December végefele óta kezdek érzelmileg kötődni egy sráchoz, aki a sulimba jár. Most végzős. Kb egyszer sem beszélgettünk, szóval eddig semmilyen kapcsolat sincs közöttünk. Nemrég jelöltem be facebookon, és most jelölt vissza. Én is és a barátaim is úgy gondoljuk, hogy nem jó ötlet ráírni, mert ahogyan magamat ismerem, biztosan csak leégetném magam. Megpróbálnám, beaddolni snapen, és képet küldeni neki (nem meztelen/fürdőruhás/melltartós képet, az távol áll tőlem), de attól tartok, hogy ez sem fog beválni. A srác normálisnak tűnik. Hogy tudnék a közelébe kerülni, anélkül, hogy túl soknak tűnnék és ne égessem be magam? Vagy ha arra kerülne a sor, hogy mégis ráírok, akkor miről lehetne beszélgetni? Nem lennék fura/égő a fiúnak? Ez mind hülyeségnek hangzik, de tényleg bejön és nagyon ritkán kezdek el érezni bármit is a másik iránt:(


16/L



2020. febr. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Írjad neki, hogy: Szia!


Ha visszaköszön, kérdezd meg tőle: Hogy vagy? / Téged amúgy honnan ismerlek?


Ezután, már megy magától........😁

2020. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Meg ne kérdezd tőle hogy "téged amúgy honnan ismerlek?", hülyének fog nézni hát te jelölted be őt:D


Nemtudom mennyire vagy bátor, ha eléggé akkor személyesen valamilyen ürüggyel megszólíthatod a folyosón. Pl hogy hol vette a pulcsiját mert fiú rokonodnak te is ilyet akarsz venni, vagy hogy nem tudja e hol találod xy termet.


Messengeren is simán ráírhatsz bármi fszsággal, egy lány múltkor azzal írt rám hogy nem engem látott-e xy helyen (aminek amúgy még a közelében sem jártam:D). Mondtam hogy nem, onnan meg továbbvitte és mindenféléről beszéltünk utána.

2020. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eszemben sem volt megkérdezni, hogy “honnan ismerlek”, az úgy tényleg elég furcsa lenne:D egy fiúnak nem kellemetlen/fura, ha a semmiből ráír egy random lány?
2020. febr. 3. 17:31
 4/8 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy bejön neked.
2020. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Kezdj el neki köszöngetni a suliba, legyél sokat a közelébe, szemezz vele. Aztán ha úgy látod vevő a dologra próbálj meg vele beszélgetni.
2020. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Snapen képet küldeni rosszabb, mint messengeren ráírni.

Rám úgy írt rám egy srác pár hónapja, hogy "Bocsi hogy nem köszöntem ma amikor találkoztunk az xy utcában, csak nagyon siettem"

Nem is jártam a környéken sem, de jó kezdés volt. :)

2020. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele egy semleges témáról, amiről tudod, hogy érdekli. De odamehetsz akár hozzá személyesen is. Ez esetben legalább ha leégeted magad, könnyebben tudsz korrigálni, láthatod a reakcióját... És ha még nevetni is tudsz a bénázásodon, az tapasztalatom szerint a fiúknál plusz pont.
2020. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta többször is beszéltünk, megkértem, hogy segítsen a tanulásban és nagyon aranyos volt, mert miattam bent maradt a suliban. Többször is mosolygott, a végén pedig megölelt. Aztán ráírtam kis hülyeségek miatt (szintén tanulás miatt) és akkor is szívesen segített, aznap beszéltünk még a suliról, meg kisebb témákról. A barátaim mind azt mondják, hogy biztos tetszek neki, de nem hiszem. Mindig én keresem őt és ráadásul se snapen nem addol vissza, instán pedig nem követ vissza. :/
2020. febr. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!