Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit magányos vagyok, hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit magányos vagyok, hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdem kicsit egyedül érezni magam, ami a párkapcsolatot illeti. Soha nem volt még senkim,és egyre jobban vágyom már rá. Sajnos a fiúk nem érdeklődnek irántam, így elég nehéz helyzet 🥺 viszont nem szeretnék várni a csodára, úgyhogy szeretném tenni ez ügy érdekében valamit csak nem tudom hol ismerkedhetnék 16 évesen.


L



2020. febr. 11. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Anotalk, GyK meg az életben bárhol.
2020. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, első jol mondja, csak vigyázni kell kivel, mert a legtöbb fiu kihasznál, ahogy a lányok is minket.. Egyre kevesebb az aranyos visszafogott hűséges lány, aki ne külsőre menne meg ilyenek.. Szóval nehéz lesz párt találni, főleg normális fiút, ha még mi sem találunk lányt, akkor el se tudom képzelni a fiuk milyenek lehetnek :D Nekem lehet írni, aki elfogadó és kitart a mellett akit szeret, hűséges, azzal nagyon szívesen ismerkednék én is.

19f

2020. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tarskereso oldalakon, Tinder stb... Az a baj, hogy a legtobbjuk szexre megy. Manapsag a fiuk 80%-a megbizhatatlan. A mai vilagban eleg nehez talalni egy olyan part, aki tenyleg huseges es oszinten szeret. Egyebkent nem fogsz semmirol lemaradni, meg csak 16 vagy, elotted az elet. Ne siesd el. Ertem hogy maganyos vagy, de hidd el, szinglinek lenni is nagyon jo! Tobb mindenre van lehetoseged.


19/l

2020. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
2-es vagyok, utolsó teljesen adom amit mondasz! De a 80% helyett 90% és a lányokra is igaz sajnos
2020. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!