Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit néztek meg elsőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg elsőnek egy lányon? A külső vagy a belső számít?

Figyelt kérdés

2020. febr. 14. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem inkább a belső számít. De a külső is fontos azért. Nekem mondhatni külsőre tágabb a tűrés határom, nincs is konkrét esetem lányok terén. Voltam már vékonnyal és kicsit ducival is, magassal és alacsonnyal, szőkével és barnával. Nekem ezek nem annyira számítanak, főleg belső alapján szelektálok, de mellette nézem a külsőt is, hogy tetszik-e, látok-e benne valamit.
2020. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Stark2000 ***** válasza:
65%

Hát hogy mit nézek meg.. egyértelműen arc, szemek, száj, majd lefele haladva a testét.

Külső vagy belső.. hát. Szerintem 50-50. Csak a külsőre nem alapoznék, mert az felszínes és kevés, nem tart meg hosszútávon. Ellenben a lehet akármilyen jó személyisége, a belső kevés, ha a külseje számomra nem vonzó.

2020. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 October15 ***** válasza:
20%

A kettő kérdés gondolom külön értelmezendő mert ugye a belsőt hát meg lehet nézni maximum erősen ellenjavalt / illegális. :D


Amit elsőnek megnézek egy lányon: Nincs sorrend, abszolúte az adottságaitól függ. [Ha szigorúan úgy értelmezzük a kérdést hogy először látom az adott személyt.]

Külső vagy belső: Mindkettő számít, a belső tudja pótolni a külsőt [nyilván nem a végtelenségig de azért elég széles a mozgástér], ellenben fordítva ez nálam nem működik. Biztos van akinél működik mind 2 irányba vagy épp az ellenkezője mint nálam.


Bár szögezzük le hogy már bőven "idősebb" vagyok annál hogy tinilányokat nézegessek. :D De régen is így működtem úgyhogy igazából releváns lehet a válasz.

2020. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Elsőnek mindenki a külsőt. Hiszen még nem is ismerem... Külső és belső egyformán számít. Ha valaki kövér de szimpatikus az nagyban lerontja az esélyeit és legfeljebb barátok leszünk. Vagy

ha a külső patika, de a személyisége undorító, akkor max egy éjszaka. Nem véletlenül mondják hogy keress hozzád hasonlót.

22/F

2020. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mit nézek meg először egy lágyon? A külső vagy belső számít? Hááát lehet én vagyok maradi, de ha te látod valakinek a belsejét akkor vagy sok volt a redbull vagy valami nagyon nincs veled rendben, mondjuk ez nem meglepő tekintve hogy ez ember belseje nem egy szép látvány, nem véletlen vannak a szerveink elzárva a szemek elől.


Most hogy ezt a szár viccet kiadtam magamból rátérek a lényegre, A szépség relatív, és az esetek nagyrészében "A külső megfog, a belső megtart" persze ez neten való ismerkedésnél más is lehet mert ott először megismered a másikat, aztán meg ha valakinek a személyisége bejön kevésbé szempont a kinézet, persze akkor is fontos, csak talán nem annyira, legjobban talán azzal tudnám elmagyarázni hogy esetemben legalábbis alapesetben a kinézet/személyiség fontossági aránya az 50/50% , ha valakivel nagyon jól érzem magam ez valszeg 40/60%-re változik. Bár azt talán érdemes megjegyezni hogy maga az úgynevezett friendzone abból fakadóan is létezik hogy most tegyük fel jól kijövünk de úgy nem tetszel aka. "legyünk csak barátok". Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét a pártalálásban és további szép napot.

2020. febr. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

külső-belső is fontos.

de a külsőn először a hajat,arcot nézem meg és ha az tetszik akkor már a test arányai kevésbé fontosak.

2020. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Arcát és a kezeit. :)
2020. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én családom férfitagjai a pöttöm csajokért szoktak megdögleni. :-)) Nekem is ez az egyik első szempont. A többi annyira szerteágazó, hogy azt nem lehet itt felsorolni.
2020. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!