Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos a kapuzárási pánikom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kapuzárási pánikom?

Figyelt kérdés
Sajnos már 21 éves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Ahogyan telik az idő egyre jobban pánikolok, hogy örökre egyedül maradok. Nektek is volt hasonló érzésetek?

2020. febr. 27. 19:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

6: Jól esik, hogy ezt gondolod, de szerintem akkor a múltban is igy kellett volna lenni .. :(


7:De én fiatalon szeretnék barátnőt. Úgy gondolom, hogy egyrészt jobb ilyenkor "tapasztalatot" szerezni, másrészt pedig, teljesen más érzés, ha a ember fiatalkorában találja meg az igazit.


8:Nem vagyok az a fesztiválozós tipus, viszont az edzés mindenképp tervben van. Remélem ha izmosabb leszek, akkor ez az állapot is változhat ..


9: Ha rajtam múlna, hogy ismerkedjek-e vagy sem, akkor valószinüleg ezt a kérdést sem irtam volna ki. Ugyanakkor, sajnos ez két személyből áll és eddig csak elutasitasaim vannak ..

2020. febr. 27. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!