Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hódítsunk, ha nem...

Emile kérdése:

Hogyan hódítsunk, ha nem vagyunk jó nők, sőt még átlagosak sem, és öregszünk is? Kapuzárási pánikom van. Varrjam össze, vagy varrassam fel, tömessem ki? (Műcici. )

Figyelt kérdés
Viccelek is, meg nem is. MI van azokkal, akik nem jó nők? Érdekelhetek valakit, csak azért, mert ember vagyok, vagy muszáj cicit-feneket tolnom állandóan?Egyébként magamra vethetek, mert 16 évesen rájöttem, hogy ez a cicis-fenekes sport engem nem érdekel, és nem erre fogok rágyúrni. Most meg itt vagyok, 38 évesen, nem volt egy normális kapcsolatom sem, és sírok. Nem vagyok átlagos nő, férfiasabb vagyok, de ettől még nem vagyok leszbi. Szóval páromat ritkítom, és most épp egy friss csalódásom van, és akkorkának érzem magam, mint egy légypiszok. Egy 60 éves pasi meg bőven megteheti, hogy nem engem választ, hanem egy huszonévest. Annyira igazságtalan.

2013. máj. 29. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

- nőiesen öltözködsz

- a tükörben addig mondod magadnak, hogy jó nő vagy amíg el nem hiszed, és így lépsz ki az utcára minden nap

2013. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A te paramétereiddel is élnek boldog párkapcsolatban nők, szóval nem ebben van a hiba.


Én soha nem voltam jó nő. Mindig túlsúlyos voltam, mióta az eszemet tudom. És még így kellettem pasiknak, tetejébe olyannak is, aki elsőre nemet mondott.

2013. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell cicit tolni, de azért legyen jó a megjelenésed. igényesség, nőiesség. azt hangsúlyozd ki, ami az előnyöd. 38 évesen még nem kell feladni. mit értesz az alatt, hogy nem jó nő?
2013. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

jaj de cukik vagytok, hogy máris itt vagytok. Azt értem azalatt, hogy nem jó nő, akire nem figyelnek fel a férfiak.

Énbennem nincs eléggé jelen ez a nőség. Külsőleg, vagy belsőleg, fene tudja. Régóta figyelem és csodálom a bármilyen nőket, tehát nem a jó nőket, mert azok sokszor unalmasan szépek, hanem bármilyen nőt, és figyelem benne, hogy mi az, amitől nőies, mert én úgy érzem, hogy nem vagyok olyan. És amiért valaki nem elég nőies, attól az nem leszbi. Ismertem olyan férfit, aki nem volt elég férfias, de ettől még nem volt meleg. Voltak meleg munkatársaim, akik nálam nőiesebbek voltak. Fogalmam sincs, mit csinálhatnék.

2013. máj. 29. 17:14
 6/24 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a gondod a friss csalodáson kivül? Ha friss csalodásod van és nem vagy leszbi, akkor mégis csak ott olálkodott körülötted egy partner esélyes :-)) Ha valoban nem volt egy normális kapcsolatod sem (De tényleg nem volt? Vagy csak igy visszanézve döntöttél ugy?) akkor ne a fencic dolgokon törd a fejed, valami más a gond. Hogy' nézel ki? (Kérem küldj egy képet priviben.)
2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem egészen értelek. Korodbeli vagyok - 39 - és általában azt a kommentet kapom - főleg pasiktól, hoyg nyilván túl sok bennem a tesztoszteron. Szarkazmus, némi (verbális) agresszió, lényegretörő megnyilvánulások, stbstb. Ettől függetlenül - vagy talán épp ezért - magas sarkút, szoknyát, hosszú hajat , sminket viselek. Nőcis kiegészítők, fülbevaló, öv, stb. Szerintem ez a férfiaknak bejön. Senkit nem riasztott vissza még hogy határozott vagyok, nem finomkodó, nyafizós, visszahúzódó stb. Ne írd le magad. Tényleg igazságtalan, amit a 60 éves pasikról írsz, de - ez azért ritka kivétel. Egyébként pedig a nő dönt. A világ tele van férfiakkal, akik szexet, partnert keresnek. Nézz körül. Az más tészta, hogy tűt a szénakazalban - megtalálni az értékest - nagyon nehéz. De a hiba nem az ön készülékében van, ez tutti.
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a zárat a kapuban.
2013. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nahát, most hallgatom Justint, köszi. Persze, hogy nem vagyok leszbi. De nem vagyok elég nőies. És amikor felöltöztem istenigazából szépen, akkor sem a pasik néztek meg, hanem a nők. Mert tudjátok, mi nők is megnézzük egymást, alaposan. Lesünk. (Képet most nem tudok küldeni:-)De majd fogok) Ééés, amikor Svédországban elmentünk a meleg diszkóba a meleg haverommal, akkor rám a nők szálltak, és nem a pasik. És gyerekkoromban fiú akartam lenni. Aztán, másodlagos nemi jegyeim kialakultával ezt feladtam, tehát nem gondoltam annyira komolyan, úgy tűnik. És azért csekkoltam annyira a nőket, hogy akkor milyenek is ők, és milyennek kellene nekem is lenni. Nőbe még nem szerettem bele, de csodálom őket. Mai napig sem tudom, hogy olyan vagyok-e, amilyen kell, és ha nem, akkor az tetszhet-e valakinek. Szerintem igen, bárki tetszhet bárkinek, ha igazán odafigyelsz rá, és meglátsz benne valamit, ami veled rokon. Én így szoktam szerelembe esni. De a pasik meg nem az embert és az egyediséget keresik, attól félek, hanem azt, hogy "basznám". Így van ez? Mert ez is csak sarkítás. (Most egy ideig nem leszek, mert házimunkát végzek. Az nőies. ;-))
2013. máj. 29. 17:50
 10/24 A kérdező kommentje:
Sündisznóka :-)
2013. máj. 29. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!