Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a lányok a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy azért, mert nem vagyok nekik szimpatikus és nem akarnak velem ismerkedni. Azt viszont nem értem, hogy miért nem lehet ilyenkor valami elutasító választ írni? Lányok! Miért nincs bennetek annyi emberség, hogy írjatok ilyenkor egy elutasító választ, hogy ne reménykedjen az a szerencsétlen társkereső?

2014. nov. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem a farkadról meg a szőrös talpadról kéne képeket küldözgetni.
2014. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert az emberiség egy hulladék. gerince alig-alig van valakinek és azok is vén trottyok - azok meg nem játszanak érthető okokból.


Ilyen a világ. Fogadd el. Vagy szállj ki (én gondolkodom rajta erősen) vagy állj be a orba és légy te is egy alacony érzelmi szinten álló tató. Vagy "racionalista". Ami majdnem ugyanaz csak nem tahó.


De övék a világ.

2014. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is arról küldözgetek, normális képeket tettem fel.
2014. nov. 16. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kapnak egy rahedli üzenetet, nagyjából hasonló sablonszövegekkel, úgyhogy ilyen szórással dolgoznak. Ez olyan, mint az állásajánlatok, ott is 100 cégből talán 5 ha válaszol.
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor is visszatud írni. Egyszerűen szarnák rá, mert felszínesek.
2014. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

"Azt viszont nem értem, hogy miért nem lehet ilyenkor valami elutasító választ írni?"


Mert a legtöbb barom ilyenkor elkezd vagy könyörögni, vagy pénzt ajánlani, vagy csak valami ocsmány átkozódást ír vissza. Hidd el, hogy megunják a lányok egy idő után. Ugyanaz lenne, mintha mi írnánk ilyen bemutatkozó leveleket tök normálisan, és a nők visszaírogatnának, hogy milyen rondák meg lúzerek vagyunk.


A legfájdalommentesebb az, ha nem írnak vissza semmit. Minden férfi, aki két napnál régebb óta használ társkeresőt, tudja, hogy ez így van, és meg se sértődik.


És még egy személyes tapasztalat. Van, aki udvariasságból visszaír, de nem elutasítást. Aztán azt gondolod, hogy érdekled, és a 30-adik levél után derül ki, hogy ő nem is úgy gondolta. Na, az még gázabb. Tényleg ne írjanak vissza semmit, az világos és egyértelmű üzenet, és ebben a környezetben teljesen megszokott.

2014. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Ergo megint az van hogy a szemét bunkók miatt szívnak a rendesebbek. Remek.

2014. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez fordítva is igaz, volt hogy kipróbáltam társkeresőt(bevallom laza numerát keresve) sok csaj írt rám, de aki nem tetszett annak egyáltalán nem válaszoltam. Szerencsére ilyen problémám mint neked nem volt abban a kéthétben. De nem csak ők ilyenek:)
2014. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"sok csaj írt rám"


Nem is használják a keresőt abszolút. Hogy érted el, hogy rátaláljanak az adatlapodra? Fizettél valami főoldalas bónusz reklámért?

2014. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem fizettem én egy forintot sem, de napi 4-5 üzenetett kaptam, és akire én írtam rá az is válaszolt.
2014. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!