Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék barátnőt találni? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt találni? 17/f

Figyelt kérdés
Legutóbbi kapcsolatom több mint egy évig tartott, de őt már régebb óta ismertem, aztán most próbálkoztam egy másik lánynál, akivel egy iskolába járok, de nem jött össze. Nem nagyon járok sehova, iskolában más nagyon nincs, akinél próbálkoznék, és egyik ismerősöm se tud segíteni ilyenekben. Ha úgy van, mondok magamról pár dolgot, hátha segít
2020. márc. 12. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha, nem jársz sehova mit csinálsz? Hazaérsz 15:00-kor és tanulsz 18:00-ig aztán vacsorázol és alszol, vagy hogy kell ezt elképzelni?


Szóval, ha nem csinálsz semmit, kezdj el sportolni, ismerkedj osztálytársakkal, menj oda egy random lányhoz a buszon, stb.

2020. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hazaérek és ülök a seggemen, vagy kint mászkálok a faluban. Azt hogy nem megyek sehova, azt úgy értettem, h szórakozni, vagy ilyesmi. Most azon gondolkoztam, hogy utcán kéne odamennem lányokhoz, csak magamat ismerve hamarabb kapok ott helyben szívrohamot
2020. márc. 12. 18:18
 3/4 anonim válasza:
Talán még az intarnetet tudom ajánlani. Instán vagy bármilyen közösségin nézegesd haverjaid lány követőit/követettjeit, kövesd be aki szimpatikus és figyelj. Lehet kirak valamit akár instán storyba ami téged is érdekel stb. Mondjuk kirakja egy rajzát, és akkor privátba írsz neki hogy "nagyon szépen rajzolsz" stb. Legyél kreatív. Sok lány értékeli az ilyesmit, csak legyél felkészülve hogy tartsd majd fent a beszélgetést. Remélem segítettem kicsit😊
2020. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IN THE Wide Wild
2020. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!