Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszító arccal milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító arccal milyen esélyeim vannak barátnőt találni?

Figyelt kérdés
19F
2019. jan. 31. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rossz helyen keresel, ha a külsőd a kizáró ok a lányok számára. Egy normális lány nem az alapján dönti el. Legalábbis szerintem... Másik lehetőség meg, hogy nem is (csak) a külsőd riasztja el a csajokat. Viselkedésben van valami, ami esetleg gáz lehet?
2019. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

y-x=z



x=átlag esély

y=arc+alkat-lány igénye

z=siker/kudarc

2019. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: Szerintem a viselkedésemmel nincs semmi baj.


2.: Nem valami értelmes a formulád :(

2019. jan. 31. 17:58
 4/8 A kérdező kommentje:
4.: Akkor minden egyes lány azért utasított vissza eddig, mert nem votlam elég magabiztos?
2019. jan. 31. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Igen. Regen én is félénk voltam. Nem voltam elég magabiztos. Azt hittem, csúnya vagyok. Mindig szerelmet vallottam a lányoknak ok pedig visszautasitottak.

Az igazság az, hogy itt nem feltétlen az a lényeg, hogy nézel ki, hanem hogy védelmet nyujtassz e a lánynak. Gondolj bele, egy kicsit felos fiútól sokkal kevésbé látja ezt a védelmet, mint egy magabiztos srácról. Emiatt is van az, hogy a lányoknak a "bunkó " Srácok tetszenek. Ami egyébként nem igaz, csak tőlük több magabiztossagot, életre valóságot, védelmet stb:. Látnak. Nolj ki a "fiú " Korszakból, és legyél férfi. Légy magabiztos. Ne szerelmet vallj, hanem hívd a lányt kávézni, vagy valami. Végig tartsd szóval, de ne csak ő beszéljen. Mindig legyen valami vicces beszolasod. És ne merj kiállni magad ért...

Képzeld, így működik a világ. Minek kellene egy lánynak egy depressziós, vagy egy félénk srác, ahol még csúnya is. Elég ritka az ilyen...

2019. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: Akkor felesleges is próbálkoznom, ha ronda vagyok és nem is tudok ennél magabiztoaabb lenni?
2019. jan. 31. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg mindig én...


Miért ne tudnál magabiztos lenni? Jó... Valószínű elvesztetted a motivációdat egy pár éve. Meg jó hogy én 14 évesen rájöttem, hogy ez így nem jó, és most 17 évesen már tele vagyok magabiztosság galéria.

Egyébként azzal, hogy csúnya vagy, simán probalkozhatsz, főleg, hogy nem mindenki számára vagy az. De magabiztosság nélkül. Próbálkozni lehet, de nem igazán jutsz sikerre kevés lány van, akinek ez jön be.

Minden csak akarás kérdése, persze, egyik pillanatról a másikra nem tudsz megváltozni, de ha sokat utána olvasol (ez nem csak mondjuk 10 cikk, hanem 30 cikk meg 30 konyv) és mindig teszel is érte egy kicsit, akkor szép lassan megvaltozhatsz. Nekem is két evembe került. Első alkalommal csak szemezgettem, majd ramosolyogtam a lányra, ha buszon voltam, mellé ültem, ha nem, odamentem hozzá, aztán most már simán elhivok bárkit. Volt is már barátnőm. Most ért véget nemrég egy pár hónapos kapcsolatom...

Siman lehet magabiztosnak lenni, csak tenni kell érte, nem csak ilyen kérdéseket kiirogatni, és sirankozozni, persze tudom, ez a legkönnyebb, minek is próbálok segíteni, úgyse teszel érte semmit.

2019. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdezö, az elözönek teljesen igaza van. Annyival kiegésziteném, ha megtalálod, amiben jó vagy (úgymond a "saját terepedet"), az sokat tud lenditeni a dolgokon. Legyen az sport, hobbi, müvészet esetleg (vagy akármi ami nem videojáték :)) . És fogadd el, hogy a változás idöbe telik.

A "szép-nem szép" pedig teljesen relatív, felejtsd el.

2019. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!