Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki összejönni?

Figyelt kérdés
Már eléggé meguntam az állandó egyedeüllétet de hiába próbálkozom akár melyik csajnál aki tetszik állandóan lekoptatnak.Vagyis el sem jutok odáig hogy rátérjek a témára mert egyből beraknak friendzoneba.Nem értem miért.Szerintem nem nézek ki rosszul.Stílusom eléggé furcsának/elmaradottnak tűnhet a mai lányok szemében.Nem vagyok se magas se akalacsony olyan átlagos(178cm).A hajam az hosszú és hullá mos.Amikor olyanom van felveszem a rojtos bársonydzsekimet a trapézszárú ujjatlan overálommal vagy a leopárdmintás szűkgatyámmal és a cilinderemmel.Az átlag utcai outfitom az bakancs farmer/bőrgatya fekete póló bőrmellény és cilinder.Lehet hogy ezen kéne változtatnom de nem tudom.Meg eléggé nyuszi vagyok inkább kisírom magam a legjobb barátomnak hogy éppen most kibe estem bele és utána elengedem a témát az illetővel kapcsolatban.Idáig összesen csak 3barátnőm volt de velük is csak szánalomból jöttem össze(mondjuk egyik sem tartott tovább egy hónapnál).Szóval szerintetek bennem van a hiba vagy csak ezt dobta nekem a karma?

2019. szept. 2. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
sajnos elég hasonlóan vagyok...
2019. szept. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj sírni hiperkarmára ne ide guci
2019. szept. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Mekkora egy nyomi vagy :D


Nem azért, mert nincs senkid, te magad vagy az, azért is nincs senkid.

2019. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel a stilussal nehez lesz hozzad passzolo lanyt talalni, de ha te igy erzed jol magad, akkor ne valtoztass, jon majd olyan lany, akinek igy tetszel majd, ahogy vagy.


Mondjuk ez a barsony cucc, meg leopard mintas gatya, meg overal eleg meredek. De a hosszu haj, bakancs, polo, bordzseki kombo nekem bejon. A cilinder kevesbe. De ez csak az en velemenyem.


Milyen lanyok tetszenek egyebkent?

2019. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cilinder basod.Abraham Lincolnt offoljad tesom és minden jólesz
2020. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!