Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az hogy 16 még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy 16 még szájra puszit, sőt ölelést sem kaptam?

Figyelt kérdés
Pedig már nagyon szeretném, de nem jött össze. Soha nem volt még barátnő. :-( Mit tegyek?

2020. márc. 21. 23:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*évesen
2020. márc. 21. 23:16
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Sosem kaptál még ölelést?

Lánybarátaid? Anyukád?

2020. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 17 évesen volt az első. De visszagondolva bántam, hogy olyan korán volt...
2020. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Eregy már korán...13 évesen már nem voltam szűz! Am kérdező te meg ne a sültgalambra varj hanem kezdeményezz!
2020. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Sosem kaptál még ölelést?

Lánybarátaid? Anyukád?

2020. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Soha nem kaptam, lány barátaim sincsenek. Anyukámtól kaptam de az nem ugyan az, mint ha mondjuk egy olyan lánytól kapnám aki nagyon szép és szeretem.
2020. márc. 22. 01:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a visszautasítástól és nincs is nagyon olyan lány aki hozzám való lenne. :-( Csak olyanok vannak akik h*lyék, csúnyák és még nem is kedvesek. :-( Pedig már szeretnék nagyon egy barátnőt. Mi az hogy korai neked a 17?? Szerzetes vagy, vagy mi??
2020. márc. 22. 01:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy interneten majd neki állok ismerkedni, mert más választásom nincs. Azért sem mert félek ha visszautasítana és mindenki egy kis l*zernek tartana és azért sem mert nincsenek olyan lányok akik nekem bejönnének.
2020. márc. 22. 01:10
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező! Te egy hatalmas lúzer vagy:D akkora h ilyet meg nem látott a világ bameg! 16 éves vagy ideje már férfiasan viselkedni.. tokodnek lenni...de nem te basszus úgy hisztizel nyavalyogsz és sajnáltatod magad mint egy 5 éves kislány...ne csidálkozz, így tényleg nem érdemelsz puszit! Ha hisztizes és onsajnalat helyett végre osszeszednéd a tököd, és nem kell félni a visszautasításoktól, eléggé helyes vagyok! Sőt tovább megyek gyakoribb sztem top 5 helyes pasija ba benne vagyok...(nek kerek privátot köszi) szovL emellé meg jó auto pénz&sárm is párosul...jó autó alatt szalonbol kihozott 30 misis mercit értek...és szerinted engem nem utasítanak vissza? De igen! Van ilyen...el kell fogadni és ha visszautasitanak vagy bunkók akkor mi van? Összedől a világ? Vagy nem kel fel a nap? Nem! Én tudod mit szoktam csinalni ha egy csaj visszautasit? Rairok egy sokkal szebb csajra (vagy elhivom vacsirazni bár aranyasot barhol talalok) szóval szerzek jobb csajt előbb utóbb lesz vki...legyen onbizalmad és tokod mert ferfiatlan ez a félek a visszautasítástól stílus! Meg is erdemled és ne panaszkodj és ne írj ki ilyen hülye kérdést, semmi sincs ingyen, tenni kell érte! Kis bátorság ramirsz a csajra bokolsz neki próbálsz érdekesnek tűnni a szemében! Ha le pattint, ramirsz jobb csajra ha nem akk csaj rajtad múlik mi lesz belole! Férfiatlan nyavalygasvés szánalmas hiszti helyett inkább ezzel töltsd az idődet! 4 voltam!
2020. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos volt!
2020. márc. 22. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!