Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok. Tegnap...

Nagyon szomorú vagyok. Tegnap volt a szülinapom és anya nem is foglalkozott velem semmit. Ez nagyon rosszul esett, mert még annyit se mondott "boldog szülinapot" egy ölelést se kaptam. Nem is ez de még ajándékot sem. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Soha nem is nagyon foglalkozott velem de most mit csináljak? Ez nagyon nagy szemétség volt.
2013. ápr. 17. 14:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kérdőjelet azért írtam hogy engedje kiírni..
2013. ápr. 17. 14:06
 2/21 anonim válasza:
76%

Boldog szülinapot kívánok!:)

És egy ölelést, akár fiú vagy akár lány.:)

2013. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi:) am lány:)
2013. ápr. 17. 14:09
 4/21 anonim válasza:
63%
Hány éves vagy?
2013. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát egy kicsit furcsa ,hogy egy anya nem köszönti fel a gyerekét. Még ha ajándékra nem is telik vagy nem vesz.

Boldog szülinapot utólag és küldök neked egy nagy ölelést .

Remélem nem haragszol meg érte!

2013. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Születésnapodon kívánok neked sok szépet. Legyen vidám, derűs számodra az élet! Szerencse galambja mindig feléd szálljon, légy boldog sokáig ezen a világon.


Nagyon boldog születésnapot!!!

2013. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem és nem értem.

Hány éves vagy? És anyukád?

2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Mindig nagyon elszomorít, ha ilyesmit hallok. Sajnos, segíteni nem igazán tudok, de fogadd el tőlem ezt a virtuális ölelést! Így utólag is boldog születésnapot kívánok! :))
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Azért írja mindenki ugyanazt, mert nyílvána kérdezőnek rosszul esett a dolog és mások, akikben van együttérzés szeretnék egy kicsit megvigasztalni. De ha te nem akarod, akkor nem kell olvasni a kérdést.


Kedves kérdező! Sajnos sok mindent nem tudsz csinálni. Lehet szomorkodni, de utána túl kell ezen lépni. Tudom, hogy vacak, én is úgy nőttem fel, hogy például sosem kaptam tortát vagy ünnaplést szülinapomra. De arra nagyon figyelek, hogy a saját családomban ne legyen ilyen.

2013. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

boldog szülinapot :)


vegyél anyukádnak egy szál virágot ma, és add át neki ... megkérdezi miért kaptam? ... azért mert X éve a tegnapi napon megszültél ... és ettől talán kicsit elsírja magát, és rájön

2013. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!