Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bulizós lányok! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós lányok! Ti járnátok olyan sráccal, aki nem szeret bulizni, de nem zavarja ha ti eljártok?

Figyelt kérdés

Bulizás alatt főleg a táncolós, diszkós izékat értem.

A barátokkal összeülünk és beszélgetünk, azt én is csinálom.



2020. márc. 25. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán!
2020. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha összejössz egy ilyen lánnyal, arra számíts, hogy nagy eséllyel meg fog csalni.
2020. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hat a csaj osszejonne mivel ugyanugy szabad maradna es zoldet kapna arra hogy csaljon fuvel faval :)
2020. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah azt nem tudtam, hogy a bulizás = pasizás, szex...
2020. márc. 26. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért is ne nincs abban semmi kivetni való. Van erre mondás:

" A jót nem kell félteni a rosszat meg hiába!"

2020. márc. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán, nincs túl sok szabadidőm, egy buliban meg kb az összes barátommal tudok egy kis időt tölteni.

Bár az meg más kérdés, hogy eléggé zavarna, ha nem lehetnék teljesen szabad a buliban, és spanolhatnék éppen azzal akivel kedvem van (nem kell félreérteni, én a BARÁTAIMMAL járok bulizni, ergo BARÁTI HATÁROK ott is ugyanúgy érvényesek!)

2020. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!