Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Mivel az életem során még senkinek sem jöttem be (volt már pasim, de ő is többször lecsúnyázott, így szakítottam vele), ezért gondolom azt, hogy sosem lesz olyan pasi, akinek a külsőm tetszene, így kicsit rossz belegondolni, hogy az illető aki velem lesz, valamennyire undorodni fog a külsőmtől, már ha lesz még egyáltalán pasim. Ti összejönnétek olyannal, akinek a külsejében semmi vonzó nincs?
2018. ápr. 5. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2018. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Valami vonzó biztos van, szóval igen, ha te nem is látod, egy olyan valaki, aki szerelmes beléd, ő látja. Eddig nem ilyen pasid volt.

16F

2018. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hiszem,de lehet idővel kialakulna.

Mellesleg ne aggódj 100%-ig biztos vagyok benne,hogy lesz olyan aki meglát az utcán vagy bárhol és azt gondolja majd "De szép z a lány":) Tuti lesz ilyen barátod ^^

2018. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akihez nem érzek legalább egy kevés fizikai vonzódást,akkor mindenbizonnyal nem járnék vele..Ezt tőled is meglehetne kérdezni kérdező: Te járnál egy olyan sráccal aki egyáltalán Nem tetszik neked ?
2018. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. ápr. 5. 11:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez a válasz meglepett.

Elmondanád,hogy akkor téged mi fogna meg egy fiúban ha meglátod valahol?

Itt vagy privátban,ahol jól esik.

#3-as voltam.

2018. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát engem csak a belsője érdekel, hogy milyenek az érzelmei, hogyan kezeli azt, mennyire hűséges, hogy tud szeretni, stb... :D
2018. ápr. 5. 12:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát ez is ritka,érték vagy:D

Ezek után 101%-hegy lesz ilyen barátod akinek tetszel is:)

2018. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 : A belső értékek is tetszés alapján működnek,mivel tetszenek a belső értékei.
2018. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De itt külső tetszésről volt szó.
2018. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!