Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten hogy tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mivel most nincs lehetőségem élőben így interneten próbálkoznék. Szerintetek hol és hogyan tudnék neten ismerkedni? 17/f

2020. márc. 29. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Instagram, facebook. Az ismerős ajánlásokban.
2020. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem lenne gáz csak úgy ráírni valakire?
2020. márc. 29. 19:02
 3/11 anonim válasza:

Kicsit tényleg fura lenne.

Régi ismiknél próbálkozz esetleg. Ráírsz egy volt osztálytársadra, akivel rég beszéltél, vagy ilyesmi. Hátha kialakul valami.

Vagy mondjuk egy szimpi lányra a sulidból, akivel látásból ismeritek egymást.

Megkérdezheted, hogy bírja a karantént, jól van-e...

Ilyesmik.:)

2020. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Iskolában ráírtam így egy lányra, akit látásból ismerek, és ő visszautasított. Volt osztálytársaim közül meg nem jönne be senki. Az egyetlen aki bejött onnan, azzal több mint egy évig együtt voltam
2020. márc. 29. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a fenének tepersz meg siránkozol ennyire? Napi szinten teszel fel egy kérdést...

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2020. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén utálok egyedül lenni
2020. márc. 29. 21:05
 7/11 A kérdező kommentje:
De amúgy mit érdekel, hogy ennyi kérdést teszek ki? Egyszerűbb lenne válaszolni a kérdésre és hagyni a francba
2020. márc. 29. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a belinkelt kérdésed 4. válaszát. Igen, én voltam és nem véletlenül írtam! Ha ennyire betegesen keresel barátnőt, akkor még éretlen vagy egy kapcsolatra.
2020. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddigi kapcsolataimban pont én voltam érett egy kapcsolatra és a másik fél nem, ezért is lett vége azoknak. És amúgy mivel nincsenek lány ismerőseim, akik közül lenne olyan, aki valóban kell. Ezért próbálok keresni, mert keresés nélkül nem lesz olyan, aki "valóban kell". És ezért szeretnék pl neten ismerkedni, mert ismerkedés nélkül nincs kapcsolat.
2020. márc. 29. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is érdekelne


16/L

2020. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!