Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, ti hol adnátok esélyt...

Lányok, ti hol adnátok esélyt ismerkedésre interneten? Visszafogottabb lányokra gondolok, vagy akiknek nehezebben megy?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz már hogy olyan lányok találnak meg akik csak alkalmit akarnak meg hitegetnek, szeretnék már találni valakit aki tényleg elfogad és szeret. Én nem vagyok az a fajta aki bulizni jár meg ilyesmi, ezért szerintem mindenképp olyan lányt kell keresnem aki lelkileg olyan mint én, akinek nehezebben megy, visszafogottabb akár.. De a társkeresőn sajnos mind ugyan olyanok, és már teljesen remény vesztett vagyok hogy nincsenek normálisabb lányok csak olyanok akik túl hamar küldik az intim képeket KB 10 perc fél óra után, az meg nem kapcsolat ha valakit a testéért kéne szeretni.

Tudom hogy nehéz neten is ismerkedni főleg ha féltékeny típus vagyok, de szerintem az hogy 100%ban hűséges vagyok és soha nem hazudok annak akit szeretek az máris pár tökre jó (és amúgy alap) tulajdonság bennem, mégsem megy..

Bármi tanács? Mindig önmagamat adom, ide most egy kérdést kiírni persze teljesen más de na.. nem próbálok más lenni, csakis magamat adom.. Tizen huszon éves lányoknál is próbálkoztam, mondjuk mai lányoknál az is baj hogy nekik nem felel meg ha valaki pár évvel fiatalabb, pedig volt már idősebb barátnőm is.


2020. márc. 24. 19:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
Én is neten ismertem meg a barátomat. Mindennél jobban szeretjük egymást, és még a távolság sem tud elvásztani egymástól. Az tény, hogy nagyon nehezen bírom hogy ne láthassam, főleg most, és az érzéseket is el tudja nyomni, hogy csak neten tudunk beszélgetni. Persze neten nehezebb ismerkedni mivel mindenki mást mutat mint aki valójában, de nem veszítesz semmit ha próbálkozol.
2020. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Jó nektek.. Valahogy nekem nem jön össze, meg azért kéne hogy egymáshoz tudjunk menni, még a vírus se választana el tőle az tuti, ha még maszkba is stb, de együtt. :)

De hát valahogy nem sikerül normális lányokat találni..

2020. márc. 28. 17:35
 23/44 anonim ***** válasza:
Szerinted más fiúk hogyan találnak normális lányokat?
2020. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Szerencséjük van... Meg külsőre olyan jól néznek ki, én meg csak 171 vagyok ráadásul...
2020. márc. 29. 00:54
 25/44 anonim ***** válasza:
54%
Kihagytad azt hogy szerethető személyiségük van. A magasságodnak és kinézetednek semmi köze ehhez.
2020. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Igen, a pénz meg az izmos feltőtest miatt.. :D Tapasztalatból mondom.
2020. márc. 29. 15:41
 27/44 anonim ***** válasza:

Én meg tapasztalatból, hogy egy elragadó személyiségnél nincs fontosabb. Nálad valószínűleg ez hiányzik.

19/L

2020. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Te biztosan egy nagyon okos mindent tudó 19 lehetsz.. Hajrá ;)

Visszafogott nem flegma lányoknak erről mi a véleménye?

2020. márc. 29. 15:59
 29/44 anonim ***** válasza:

Mi volt a flegmaság a válaszomban?

Figyelj, az a probléma, hogy felszínesen látod a világot és nem alkalmazol kritikát magad felé.

Szinte semmi nem a szerencsén múlik, és nem az anyagiak az elsődlegesek, pláne tizenéves korban.

Mikor volt utoljára olyantól, hogy megismerkedtél egy lánnyal, megvolt a közös hang, a közös érdeklődések és eljártatok ide-oda közös élményeket szerezve? Ennek van értelme, nem annak, hogy előre megírt elvárás listával írsz lányokra, akikről semmit sem tudsz, majd dühöngsz, amikor csalódsz egy olyan eset után, ami az első mondattól halálra volt ítélve.

19/L

2020. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy mostanába már nincs ilyen... Az emberek nem tudnak törődni a másikkal, tökre jól elbeszélgetünk aztán beszélgetés közbe "na megyek játszani szia", akkor többségébe közbe már más fiúval vannak..

Tegnap is megismertem valakit akivel KB reggel 4ig beszéltünk, most meg inkább a barátaival megy el mint hogy vissza írjon, elolvassa de még köszönni sem tud. Nehogy már ilyenek után koslassak és én legyek folyton a jófej, amikor én ezt senkitől sem kapom vissza. Támogatás stb, minek adjam ha nem kapom vissza? Eddig segítettem stb, de már látom hogy paszolút semmi értelme jófejnek lenni, mert az első kis hibánál eldobnak és onnantól már nem fog számítani hogy segítettem-e jófej voltam-e. Ilyenek a mai lányok.

2020. márc. 29. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!