Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne elérni (neten) a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne elérni (neten) a visszafogottabb, kicsit másabb lányokat? (Hűséges kapcsolatra) Többi lent.

Figyelt kérdés
Mivel élőbe nem megy, és én is visszahúzódó vagyok, ezért neten próbálkozok, de még évek után is csak ugyan az: Nem foglalkoznak a másikkal, nem hűségesek, magamutogatóak… Nincs elvárásom külsőre, sőt, az sem kell hogy a világ leg okosabb lányát találjam meg, csak legyen aki hűségesen szeret, megölel és foglalkozunk egymással. Sajnos társkereső szintre is lesüllyedtem, nem sok sikerrel, facebook csoportokba is csak olyanok vannak, meg hát nem is írok rá úgy valakire hogy letámadom ismerkedéssel..
2020. febr. 7. 23:50
 1/4 October15 ***** válasza:
51%

Ha bejössz a csajnak akkor pont nem fogja érdekelni hogy csak úgy bejelölted. Yep szerintem is qrva fura és nyilván akit ez zavar / nem jössz be neki az nem igazol vissza de próba cseresznye alapon bejöhet.


Amúgy hogy lehet úgy SZERETNI valakit hogy igazából semmilyen elvárásod nincs azon kívül hogy szeressen? :D :D :D Ez akkora baromság... akkor mégis mit szeretsz benne?

2020. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert milyen elvárásom legyen még? Várjam el a nagy mellet hogy kirakja és minden fiú lássa? Vagy várjam el hogy a hasát mutogassa haspólóba meg pózoljon mint egy ribi aki mindenkinek tetszik és ezer követővel szórakozik? :D

Ugyan már. Nekem a hűség őszinteség és szeretet bőven elég, ha megértjük és szeretjük egymást, akkor nekem nem kell hogy topmodell legyen meg ilyenek.. AZ nem igazi szeretet

2020. febr. 8. 00:14
 3/4 October15 ***** válasza:
70%

Az elvárás szó fogalmát nem ismered vagy csak ennyire mocsok primitív módon gondolkodsz az emberekről? :D Megnyugtatlak max Marok Marcsához lesz szerencséd.


Hűség, őszinteség, szeretet. Ez kb az alapja egy kapcsolatnak de semmit nem mond el arról akit szeretni "tervezel". :D


Segítek az elvárás nem csak a külsejével lehet kapcsolatos. Az eddigi barátnőim ill. azok akik érdekeltek de nem jött össze ilyen vagy olyan okból egytől egyig értelmes, magas érzelmi intelligenciával rendelkező, etikus, empatikus, morális, figyelmes, odaadó, elhivatott stb stb lányok voltak. Ez így kb az alap ami alatt nem tárgyalunk, egy külső tulajdonság sem volt köztük szerintem. :) De messze több annál hogy szeret, hűséges és őszinte. XD

Nyilván ezen felül mindegyikükben volt egy csomó plusz vagy a felsoroltak közül 1-2 kifejezetten erősen jellemezte míg mondjuk a többi kevésbé.


Na jó egyetlen egy kivétel volt, de őt 2 hét után elhajtottam a vérbe. :)

2020. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ezeket a kérdéseket sosem értettem itt. Mondjunk egy netes társkeresőt ahol ilyen lányok vannak vagy mi? Honnan tudjuk?? Mindenhol van olyan aki nem felel meg az elvárásaidnak. Nincs ilyen szűrő ami kiszűri a hűséges lányokat a NETEN!
2020. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!