Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Zárkózott típus vagyok, nem merek odamenni idegen lányokhoz nincs hozzá elég önbizalmam és amúgy sem szoktam nagyon olyan társaságba járni ahol lányok vannak és ha olyanban vagyok akkor meg megilyedek ha ismerkedni kéne én inkább azt kedvelem, ha a lány kezdeményez olyan meg ritkán van szóval ja. És nem tudom van-e olyan lány aki kezdeményezne de attól függetlenül ugyanolyan visszahúzódóbb, nem bulizós, sok emberes társaságokba nem menő lány.(mert én ilyen vagyok nem nagyon megyek sehova egész nap gépezek hasonlók). És külsőre sem vagyok valami főnyeremény 83kg sörhassal, elég sokat eszek, a haverjaim se egy nőcsábászok, de legalább izmosak és így nem sokat kell teperniük a csajért, vagy van olyan 16-19 év körüli csaj aki szereti a sörhasat?


2020. márc. 30. 20:22
 1/7 anonim válasza:
91%

Persze, hogy lesz. Egész sok olyan lány van, aki pont az ilyen visszahúzódó srácokat szereti, szerintem nemsokára te is meglátod. :)

A sörhas mellékes, nyilván nem a legszexibb dolog, de elég gyakori. Ha olyan lányt találsz (vagy ő talál meg téged), amilyet leírtál, nem hiszem, hogy ezen fog kiakadni. 😀

2020. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ettől még lehet barátnőd. Viszont amíg nincs, addig is tegyél valamit a külsődért, kezdj el sportolni valamit, egyél kevesebb édességet.
2020. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Disclike 1 2 3... Negatív hozzászólások fájnak de ezt jó ügy érdekében írom.

Szóval

Ha így folytatod akkor nagyon sok ideig tuti nem lesz senkid, nem mondom azt, hogy sose, mert ki tudja, hogy még hogy változol, de nézz magadba és gondold végig, hogy miért tudna szeretni mondjuk egy lány téged? Uhh ez erős tudom, de így nézed akkor nem keletett volna ezt kírnod, bár valszeg megnyugtatásra vártál, hogy nyugi pajti, mindenkinek van párja és neked is lesz majd biztos. HÁT nagyon nem! Ember. Te leírod, hogy egész nap gépezel magyarán nincs életed a gépezésen kívűl. Függő vagy, de annyira, hogy még a testedre sem figyelsz.

2020. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# Amúgy valakinek így is össszejön. Lásd haverom. Ugyan az és már 1 éves párkapcsolatban van
2020. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beri9 válasza:
79%
Sok sikert! Menni fog! Én is ilyen vagyok és tálaltam kapcsolatot.
2020. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy kis önbizalmat szerezni. Biztos, hogy lesz barátnőd, mert egyszer mindenkinek lesz. De ha leszakadsz a gépedről és kicsit elkezdesz foglalkozni a testeddel (edzés, kevesebb édesség és kevesebb kaja) akkor biztos, hogy hamarosan eljon számodra a nagy Ő! Ezzel pedig lehet hogy nyersz elég önbizalmat ahhoz, hogy kezdeményezz. Oké, van olyan lány aki kezdeményez, de ez a ritkább. Ráadásul ha te kezdeményezel, az sokkal jobb pont lesz egy lánynál mintha neki kéne.
2020. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm sportoló, vékony, elég edzett én meg sörhasas, de imádja és szerinte cuki :D
2020. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!