Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak valaha barátnőt ha nem ismerek lányokat?

Figyelt kérdés

Alig ismerek lányokat emiatt nagyon nem is tudom hogy beszélgessek velük. Fiú suliba járok, nem szoktam bulizni járni, talán két hetente haverokkal elmegyünk valahova, moziba stb.

Hogyan tudnék ismerkedni? Utcán való leszólítás nem az én műfajom. 17/F


2020. márc. 12. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Interneten, sok ismerkedős oldal létezik (pl. Anotalk) mert a korod miatt nem tudsz még regisztrálni tinder meg ezekre, bár amugyse ajanlanam, mert sok a fura szemely ott mondjuk anotalkon is :D de hatha belebotlasz egy normalisba :D vagy random fbon ha megtetszik valaki jelold be irj neki ismerkedj, senkit nem eszunk meg :D + azert nem vagyok meg olyan idos hogy tarts attol sose lesz baratnod :D
2020. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj...
2020. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!