Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mi alapján látszódik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mi alapján látszódik a superlikeolt fél?

Figyelt kérdés

Ha superlikeolok valakit, altalaban megjelenik rovidesen a parok kozott a kek csillaggal ami jelzi hogy superliekoltam, es ra tudok irni, de van amikor nem teszi be a parok koze. Ez mitol fugg?

Amikor engem superlikoltak kerdes nelkul bekerult a parjaim koze a csaj aki elnyomta ram, igy ra tudtam irni.

De en ferfi vagyok es egy no nem fog ram irni, ha mondjuk en superlikeolom es csak nala jelenek meg parkent, nalam pedig o nem.

Koszonom a segitseget!



2020. ápr. 17. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor kerül be a párjaid közé, ha ő jobbra húz, tehát matcheltek
2020. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mi ertelme a superlikenak? Be fog dobni akkor elsonek neki vagy mi?
2020. ápr. 17. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szinte az elsők között bedob és mutatja is, hogy te superlike-oltad, tehát jelezted, hogy nagyon szimpatikus neked, hogyha a lánynak is bejössz, akkor ez egy pluszpont általában
2020. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, világos:)
2020. ápr. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!