Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha, tetszik nektek egy lány és látszódik rajta, hogy gazdagabb lehet nállatok?

Figyelt kérdés
18 L
2019. szept. 27. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem zavar.
2019. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, egy kapcsolatot nem ez határozza meg.
2019. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha olyan tipikus kis beképzelt hercegnőcske és látszik hogy pénzes tehát full divatos meg minden, akkor igen, plusz esélyes hogy extrovertált, én kicsit sem, szóval igen zavarna, de lehet kivétel is :)

18f

2019. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.

#3 elég drága ékszereket meg ruhákat is szoktam hordani, de nem olyanokat amin látszódik a logó hanem olyanokat amin kicsiben van a márka jelzés. Mert szerintem az elég visszataszító amikor valaki a nagy logós ruhákat hordja ( ennél már csak a 100m-ről látszódó hamisítványok a rosszabbak). Meg nem verem nagy dobra, hogy nézd pl. 30.000 Ft-os felsőben vagyok vagy valami vagy ez a ruhám majdnem 100.000 Ft volt.

2019. szept. 27. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, hát nem tudom, én nem adok magamra és elég nehéz eset vagyok 0 emberi kapcsolattal :D De aki menőbb és drágább ruhákba jár általába lenézi azt aki nem, én speciál nem a külsőségekre megyek, visszahúzódó vagyok koromhoz képest alacson, valahol 170 körül, nem vagyok helyes és vékony sem, és a ruháim is turkálóból vannak, az ingek turkálóból, a gatyát nagybátyámtól loptam be, a dzsekim meg még kiskoromba kaphattam valakitől ami valahogy most pont feljön rám :D

Szóval ja, én a visszafogottabb lányra mennék rá, gondolom 18 évesen az a normális ha valaki közösségbe van például iskola, szóval ha én járnék ilyen helyekre akkor az osztályból azt a lányt szemelném ki aki aranyosnak visszafogottnak tűnik, az a tipikus egyedül ülős akit bántanak stb, és az olyannal tudná megérteni magam és együtt lenni vele, nem pedig olyanra akinek mindenre telik és ő a jól kinéző. Sajnos előítélet vagy nem, nálam ők a felső kategória, akiket nem csak lenézek de szóba sem állna velem ilyen lány, max kiröhögne vagy lenézne, nem tudom.

2019. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel egyáltalán hogy milyen a ruha, nem az teszi az embert. Jobban érdekel, hogy milyen a jelleme mögötte, milyen az ember. Ha ehhez arrogancia és hatalmas egó társul akkor nem az én emberem, de elfogadom az ő nézőpontját, mert ragaszkodik hozzá, nem az én dolgom. Ha ez a lány tudja mi az hogy érzelmi intelligencia, normális viselkedésmód akkor nem érdekel hogy 100.000 ft-os vagy turkálós ruhákba jár. 22/F
2019. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zavarna.

A pénz megváltoztatja az embert, kivétel kevés van.

18 évesen amúgy szerintem a szüleid lehetnek gazdagabbak, vagy netán sikeres fiatal vállalkozó vagy?

20F

2019. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zavarna. Olyan elvárásai lennének, amiket nem tudnék teljesíteni, mert nincsenek olyan privilégiuaim mint neki.
2019. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, én úgyis csak a pénzre hajtok
2019. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna mert nem tudnám teljesíteni az elvárásait ami neki természetes. Annál meg egyenesen kiherelve érezném magam ha ő hívna meg engem bármire. Lényegtelen hogy milyen a természete, én rosszul érezném magam.
2019. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!