Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van helyes megoldás?

Van helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Voltatok már úgy, hogy egy embernek minden mozdulata, minden szava, lélegzetvétele is idegesített?

Mit tennétek olyan esetben, ha semmiféleképpen nem tudjátok mellőzni az életetekből? Hogyan viselnétek el?



2011. dec. 25. 21:43
 1/5 anonim válasza:
74%

Négy lehetőség van:

- Nem idegesít annyira, mint amennyire mellőzhetetlen: elviseled.

- Nem mellőzhetetlen annyira, mint amennyire idegesítő: mellőzöd.

- Megölöd.

- Magadat ölöd meg.

2011. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha semmiképpen nem tudod kivonni az életedből akkor nincs más megoldás, mint az, hogy elviseled. Nem tudsz mit tenni, max. megpróbálsz közelebb kerülni hozzá, hátha akkor majd nem idegesít annyira.
2011. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 fejtsd meg, hogy miidegesít,

2 miért idegesít


magadat látod benne? a te hibáidnak tart tükröt?

vagy az ellenkezője, büszke vagy, hogy te nem ilyen trmapli, lusta, széllel-bélelt, stb vagy ?

2011. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha minden kötél szakad, akkor csináld vele ugyanazt, amivel ő idegesít téged. Lehet, hogy gyerekes módszer, de talán észreveszi akkor magát.
2011. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2011-12-27 22:36

Ebben van valami. Nem az, hogy magamra vagyok büszke, de ő olyan "színvonalat" képvisel, amire az átlag emberek igen csak durva jelzőket használnak, és abban a társaságban mindenki ehhez hasonló értékrendet képvisel. Nah én nem akarok ilyen lenni. Meg ez az én mindent tudok, én vagyok mindig a középpont, engem mindenki szeret, én inteligens vagyok, az én IQ-m hoz nem nőhet fel senki magaslatok... Engem többek között ez is zavar. Nyilván nekem is vannak hibáim, mint mindenki másnak, de egyszerűen nekem ez sok. Nem tudok ehhez alkalmazkodni, és odáig fajulni. Ráadásul a tűréshatárom is véges. Pedig én egy kib****tt türelmes ember vagyok.


Sajnos tényleg nem tudom mellőzni az életemből. Mint egy velejárója a dolgoknak, szval vagy magamat ölöm meg, vagy találok valami más megoldást, hogy könnyebb legyen az életem.

2012. jan. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!