Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan vékony/sportos/iz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan vékony/sportos/izmos fiúk, akiknek a duci, telt, kövérebb lányok az esetük?

Figyelt kérdés

Sokszor azt mondják, hogy a kövér lányok örüljenek annak amit kapnak, annak, hogy valakinek kellenének és ne válogassanak. Miért van ez? Kövér lány vagyok, nem vagyok igénytelen(!), szerintem szép vagyok, mellé jó fej is és nem hátrálok meg a kétkezi munkától(🤷🏽‍♀️). Sokat foglalkozom állatokkal, ezáltal elég sokat mozgom is. Igaz, most karanténban nem nagyon, de mindenhová próbáltam gyalog menni. Mindig próbálom beiktatni a mozgást a napjaimba. Jól tartom magam. Ezzel most nem szeretném a macisabb fiúkat megbántani, mert nyilván köztük is voltak már, akik bejöttek, de nem elsősorban. Viszont nem jönnék össze egy izmosabb sráccal csak azért, mert jól néz ki. Ezért fontos, hogy sokat beszéljünk,hogy megismerjük egymást. Miért ne jöhetnének be a sportosabb srácok? Miért ne "válogathatnám" meg, hogy kivel szeretnék lenni?

17/L



2020. máj. 2. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
megválogathatod, csak ne csodálkozz, ha csak egy szűk rétegnek kellesz
2020. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hat attól függ. Nekem a ducibb lányok tetszenek, de az extrém elhízottak nem.

En sem vagyok nagyon izmos.

190cm/92kg

20f

2020. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Stark2000 ***** válasza:
83%

Az első jól írja. Alapvetően én is edzek 4 éve, ami persze nem is nagy extra manapság, de bevallom a duci lányok többnyire nem jönnek be.

Egyrészt ízlés kérdése, nekem nagyon nem az eseteim a ducibb lányok, számomra nem vonzóak.

Másrészt azért többnyire mindenkibe az van kódolva genetikailag, hogy az elhízottság, túlzott soványság nem éppen az egészséges kategória, ergo aki sportol és /vagy kicsit oda figyel magára általában vonzóbb a másik nem számára, mert az jön le a külsejéből, hogy egészséges, foglalkozik magával.


A külsőt fel lehet fogni egy tükörnek is, hisz minden ami az életmódoddal kapcsolatos, ott bizony látszik. És persze, vannak néhányan akik nem önhibából híznak el, hanem rendellenesség van a szervezetükben. De azért amikor Magyarország szerepel Európa top10 elhízott országok listáján, az azért nah, könyörgöm.. xD Meg ha csak esztétika lenne, semmi baj. De mint tudjuk, nem csak esztétika. Én pedig sajnálom, de nem akarom a másik nyűgjét hallgatni, ha van rá mód.

2020. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
75%

Ez érdekes dolog

Én is inkább a teltebb ducibb lányok felé hajlok jobban tetszenek mint azok akik vékonykák 20f

2020. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a ducik jonnek be, de nem vagyok izmos :)
2020. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Várjál!

Ha jól értem, neked nem kellenek a macis srácok,de azon keseregsz,-hogy te szerinted is aki ,kövér vagy,- miért nem felelsz meg a sportos srácoknak?


És ők például miért nem válogathatják meg,hogy kivel szeretnének ismerkedni? Csak,mert!

Nekik menniük kell,mert te ezt így tartod helyénvalónak,és csodálkozol?


Érdekes felfogásod van.

2020. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem. Ha jól értelmezted, amit írtam, akkor annak kéne lejönnie, hogy a macisabb srácok is bejönnek, de nem elsősorban.
2020. máj. 4. 12:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Értem.Viszont ez fordítottan is igaz.Nem arról van szó,hogy nem jössz be nekik.Hanem

elsősorban sokuknak,a vékony,formás lányok jönnek be.

Mondom általában.

Ez nem jelenti azt,hogy nem találhatsz magadnak olyat,akinek te kellenél.

Hiába is irják sokan,akár lányok,akár fiúk,hogy így a belső,meg úgy a belső.Elsődlegesen a kinézet adja meg a lehetőséget,hogy eljuthassanak odáig,hogy továbbiakban az ember belső tulajdonságai is megismerhetőek legyenek

Ez egy átlagos ismerkedési rend.Ne keverjük ide azt,hogy valakik mondjuk együtt vannak sokat,és úgy jönnek össze.Pld közös munkahely,osztály,tábor edzőklubb.Mert nem azért kerülnek össze,vagy ismerik egymást meg,mert meglátták valahol egymást,hanem külső okok miatt.Itt adva van a feltétele annak,hogy megismerd a másikat,a személyiséget.Ami esetleg egy kapcsolathoz vezethet majd.

Hanem kimondottan pldául szórakozóhelyen való ismerkedésre gondolok.

Ha van azonos belső értékekkel rendelkező két személy,és az egyik szemrevalóbb,(jobban tetszik)akkor az fog nyerni.

Mindenki a jobbra törekszik el alapján.

2020. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 4. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én például izmos vagyok, de nekem mindig a teltebb lányok tetszettek. A párom is duci, de én így szeretem. :)
2020. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!