Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan vékony/sportos/iz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan vékony/sportos/izmos fiúk, akiknek a duci, telt, kövérebb lányok az esetük?

Figyelt kérdés

Sokszor azt mondják, hogy a kövér lányok örüljenek annak amit kapnak, annak, hogy valakinek kellenének és ne válogassanak. Miért van ez? Kövér lány vagyok, nem vagyok igénytelen(!), szerintem szép vagyok, mellé jó fej is és nem hátrálok meg a kétkezi munkától(🤷🏽‍♀️). Sokat foglalkozom állatokkal, ezáltal elég sokat mozgom is. Igaz, most karanténban nem nagyon, de mindenhová próbáltam gyalog menni. Mindig próbálom beiktatni a mozgást a napjaimba. Jól tartom magam. Ezzel most nem szeretném a macisabb fiúkat megbántani, mert nyilván köztük is voltak már, akik bejöttek, de nem elsősorban. Viszont nem jönnék össze egy izmosabb sráccal csak azért, mert jól néz ki. Ezért fontos, hogy sokat beszéljünk,hogy megismerjük egymást. Miért ne jöhetnének be a sportosabb srácok? Miért ne "válogathatnám" meg, hogy kivel szeretnék lenni?

17/L



2020. máj. 2. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos lány vagyok, meglepően sok vékony-sportos fiúnak bejöttem már életem során. Az exeim közül kb mindegyik ilyen. Azt vettem észre, hogy a plusz súly sokuknál nem akadály (volt amelyik azt mondta nekem hogy a tőlem még molettebb lányok az esetei), inkább az extrémebb súlyfelesleggel szokott baj lenni (nem csak esztétikailag van bajuk vele). Te normális, kedves lánynak tűnsz szóval szeretnivaló lehetsz. Az meg szerintem alap, hogy megválogatod a fiúkat. Szerintem jobb tovább szinglinek maradni, minthogy ugrálgatni olyan kapcsolatokba ahol a másik nem is jön be. :) (tapasztalat)
2020. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Így van.Jol mondja a 11 es.Én is megválogatom a lányokat.

A vékonyak jönnek be,és nem ugrálok mindenkinek,aki nem az esetem.Akinek meg a teltebbek az esetei,annak meg te kellesz.

2020. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, volt már olyan hogy olyan fiúnak nagyon bejöttem, akinek a vékony lányok az esetei, szóval az sincs veszve 😀
2020. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11#

Hát az igaz.

Hogy csak a halál a biztos!

12voltam.

2020. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!