Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura az ideálom?

Figyelt kérdés

Vékony, sportos fiú vagyok, de az ideálom a sportoló, izmos, de nem szálkás lányok. Tehát akik sportolnak, de azért "van rajtuk mit fogni", szóval úgymond "husisak".


Van esélyem ilyen lányt találni, vagy az ilyen alkatú lányok csak a kigyúrt fiúkat szeretik, és egy vékonyabb, sportos fiúnak nincs esélye náluk?


[link]


[link]


[link]



2016. dec. 28. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ideál,és a között,hogy milyen stílusú lányok tetszenek,van különbség.Ideálja mindenkinek van,de az nem jelenti azt,hogy a szerelme is olyan lesz. Esélyed meg miért ne lenne?:)
2016. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát attól félek hogy egy ilyen lányt zavar ha a fiúhoz képest nagydarabok, és hogy a srác vékonyabb náluk.
2016. dec. 28. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne félj szerintem sok lánynak bejön a "zsidóatáborban" féle alkat.
2016. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én is a "husis" lányok közé tartozom, s nekem csak annyi kikötésem van külsőre egy fiúval kapcsolatban, hogy magasabb legyen nálam, s lehetőleg ne legyen csontsovány.

De az részemről nem feltétlenül zavaró, ha egy kicsivel vékonyabb nálam.

2016. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alkat vagyok, az előzővel teljesen tudok azonosulni. Annyi a kikötésem, hogy ne legyen se csontkollekció, se 160 centis törpike.
2016. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

juj:D...

Hát ez nem fura, kinek mi tetszik. (nekem egyik se)

Az hogy ki mit gondol azzal ne törődj.

De az 1-képen ott a háttérbe volt egy jó szőke csaj.


Esély természetesen van ilyet találni, és miért pont a kigyúrtabb faszikat szeretik? Lehet hogy épp te kellesz neki!

De ez úgyis kiderül ha kapcsolatot teremtesz az illetővel.

Remélem tudtam neked segíteni 15/F.

2016. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor látni "testesebb lány - vékonyabb srác" típusú párokat, többet is ismerek így látásból, és boldogan megvannak egymással évtizedek óta. Szerintem sokkal inkább a fiúkat szokta zavarni a dolog, (már ha zavarja), hogy esetleg gyengébbnek érzik magukat mellette. Nőket aztán nem szokta zavarni, nekik sokkal inkább az a lényeg, hogy lelki-szellemi értelemben normális legyél.
2016. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban, hogy az alakunk igazán befolyásolná az ízlést. Van elég vékony + elhízott pár is.

Személy szerint nekem nem tetszik, de ez lényegtelen.

Így én azt mondom, hogy miért ne lehetne esélyed? Furának nem fura... kinek mi

2016. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Ezek komoly elefántok.
2017. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!