Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az úgy rendben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az úgy rendben van, ha a szülők megtiltják a 13 éves lányuknak hogy a pasijával találkozzon, mert úgy gondolják hogy még túl fiatal egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze.
2020. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem 13 évesen eszembe sem jutott pasizni, ha lesz lányom nem örülnék neki ha már ilyenkor pasija lenne.
2020. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem sok múlik a lányon is, hogy alapvetően mennyire bízhatnak benne a szülők. Meg nyilván számít a srác életkora, személyisége is.
2020. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%

Szia! Szerintem az a párkapcsolattól függ. Nekem 13 évesen ha tetszett is valaki, eszembe sem jutott a pasizás, pedig nem tiltottak el tőle. Ez függhet a lány személyiségétől, ahogy az előző válaszolók is mondták, hogy mennyire lehet megbízni benne. Meg persze attól is, hogy a fiú milyen.

De szerintem teljesen normális, hogy a szülők nem engedik 13 évesen "pasizni" a lányt. (én sem engedném az enyém)

2020. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem tiltani semmi értelme. azzal eredményesen nem lehet elérni semmit
2020. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez több dologtól függ


Hány éves a srac?

Mennyire lehet megbízni a lanyban (és a fiuban)?

Az se mindegy, hogy mit ért a lány pasizas alatt, szóval hogy lefeküdni akar vele vagy csak sétálgatni és fagyizni, azért abban semmi rossz nincs



Egyébként amikor én 13 éves voltam, anya elengedett találkozni egy fiúval (oszt. Társam volt és mellékesen nem jött el, de attól még megengedte anya)

Mondjuk én nem is lefeküdni akartam vele, hanem csak sétálni, abban azért szerintem semmi rossz nincs (és csak 17 évesen, fél éves kapcsolat után feküdtem le a jelenlegi barátommal, szóval azért nem kell egy randi után már arra gondolni, hogy 13-14 évesen már tuti nem lesz szűz....)

2020. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Függ a lánytól (mennyire megbízható, adott helyzetben észnél tud-e lenni, nem megy bele hülyeségbe) és a fiútól is (nem csak arra kell neki a kislány hogy jól megizélje, megbízható-e). Ha mindketten normálisak, akkor lehet szó kapcsolatról, de ilyen korban még a szexet kerülve. De sok esetben rendben van, ha megtiltják a szülők.
2020. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Arról az esetről beszélek, amikor se a lány, se a pasija nem akar még szexet

2020. máj. 4. 11:35
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Mindenképpen találkoznék a fiúval, hogy lássam mi az amit várhatok a kapcsolatuktól. Ha tényleg rendes srác meg minden akkor hagynám.


Persze nincs gyerekem, de ha lenne lehet én is tiltanám :D

2020. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem egyszer lesz gyerekem es lány lesz akkor én nagyon fogom figyelni ilyen téren.Szerintem nem kellene már ennyi idősen mászkálni a pasiddal.Max suliba vagy suli után egy kis fagyi aztán kész.Ebben a korban a tinik nagyon befolyásolhatok.Simán el lehet képzelni egy szerelmes tiniről hogy lefekszik a barátjával mert jaj ő élete szerelme meg mert a fiú nagyon akarja.Én nem hagynám hogy mászkáljanak ennyi évesen.
2020. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!