Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme manapság a normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme manapság a normális lányt/kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
22 éves koromra már azon agyalok, hogy megéri-e még tovább küzdeni értük. Egyszerűen nem tudják eldönteni mit akarnak. És már én se tudom mire vágynak (az ágyon kívűl). Ha törödök velük az a baj, ha kissé flegmább vagyok velük az a baj... Nem akarom megnevezni a mai lányokat, de sajnos ez a fájó igazság. Tisztelet a ritka kivételnek.
2020. jún. 6. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy a lányoknál a küzdőszellemem nagyon a helyén van. Azaz volt mostanáig...
2020. jún. 6. 19:28
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Neked is csak azt tudom mondani, hogy valószínűleg rossz helyen keresed őket. Hidd el, hogy vannak olyanok, akik rendes kapcsolatra vágynak.
2020. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

igen tudjuk minden lány qrva


ja nem csak te vagy gyökér

2020. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond ha fáj az igazság
2020. jún. 6. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
érdekes én nem ilyen körökben mozgok, és ismerek normális lányokat
2020. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme manapság normális fiút keresni?
2020. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hallottam ezt már néhány lánytól, és hiába a normális fiúkat keresik, mindig az ellenkezőjébe szeretnek bele.
2020. jún. 6. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azok a lányok, akik komoly kapcsolatot keresnek nem jönnek veled szembe mindenhol, mert mondjuk otthon ülnek, ilyesmi. Ha meg mégis valahol találkozol velük, akkor lehet, hogy észre sem veszed őket. (Bár ez csak példa, én magamból indultam ki.)
2020. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebbe van valami!
2020. jún. 6. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem bírod kivárni, míg eljön az ideje a kapcsolatodnak, hanem Te keresed. Nem szabad keresni. Minden "keresésnek" ez a következménye. Mindennek megvan a maga ideje. Ne erőltess semmit, ne siettess semmit. Minden a maga idejében kell, hogy történjen. Ha ezt megtöröd, akkor kudarc lesz az eredménye.

Az is baromság, hogy "minden lány ilyen", meg "minden fiú ilyen". Az ilyen felfogásúak honnan tudják, hogy mindegyik olyan? Kipróbálták mindet, vagy mi? Minden ember más és más, függetlenül attól, hogy nő vagy férfi.

Na mindegy, csak felbszom magam...

2020. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!