Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom jobban megismerni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom jobban megismerni a lányt, ha egyébként neki is kedve lenne együtt lógni, de a szülei elég keményen fogják?

Figyelt kérdés

Igazából Facebook-on elég jól elbeszélgetünk, de abban egyetértünk, hogy ez elég személytelen. Suliban általában nem beszélgetünk, mert ő a legjobb barátnőjével, én meg a legjobb haverommal lógok, ráadásul a két csapat eléggé nem kedveli egymást. Kivétel persze én meg a leányzó akiről beszélek.

A szülei eléggé keményen fogják, szinte soha nem engedik sehová. Szalagavatóra is csak azért mehetett el, mert ugye az egyszer van csak. Általában ha születésnapról, vagy hasonlóról van szó még csak-csak elengedik, de csak úgy simán már nem. Nemrég a szülei elutaztak, és itt hagyták a két neveletlen kölyköt (azaz a két testvérét), akik persze szivatják ott ahol tudják. Mindkettő elmúlt 10.

Valami ötlet? :D



2018. márc. 13. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Suliban szerintem szakíthatnátok időt egymásra. Ha nem is minden szünetben, mondjuk a hosszabb (kaja?) szünetet együtt lóghatnátok. Az meg ne érdekeljen, hogy ehhez a többiek mit szólnak - neked bejön és ez a lényeg.


Szüleivel kapcsolatban nincsen használható ötletem sajnos.

2018. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a másik csaj mindig ott lófrál mellette, és ő kifejezetten nem bír engem. Az is tény hogy én sem őt, mert nagyon különbözik a stílusunk. Egy olyan óránk van, ahol az én haverom nincs ott, de múltkor kaptam a savazást a csaj barátnőjétől, hogy miért ülök oda hozzájuk.

Amikor rosszban voltak egyébként, egyből mellém ült és tök jót beszélgettünk. Majd miután segítettem neki, hogy beszélje meg vele a problémákat, újra ugyanaz lett a gond.

2018. márc. 13. 22:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint az lett a gond, hogy egész nap együtt lógnak.
2018. márc. 13. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megbeszélnéd a kiszemelteddel, hogy x óra után találkozzatok y helyen csak ketten? Nem muszáj elmondania a barátnőjének, hogy pont veled fog beszélgetni. :)
2018. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem elég nagy ahhoz az iskola. Úgyis megtalálna minket. :D
2018. márc. 13. 22:08
 6/7 Szasza212 ***** válasza:
Micsoda jó fej barátnője van ennek a leányzónak. Egyébként, abba ne menj bele hogy mindig csak úgy beszélgetsz vele hogy a barátnője is ott van, mert egy, nem főfelügyelő, kettő, ha utál csak lehetőséget adsz rá neki, hogy rossz színben tüntessen fel téged. Persze sose legyél vele bunkó, még akkor sem ha nem kedveled, ne feledd, hogy a legjobb barátnő befolyása elég nagy. Ha kedves vagy vele is, és a barátnőjével is, még a barátnőnek is be kell látnia, hogy komolyan gondolod.
2018. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele se bunkó meg semmi. Csak szimplán nem tetszik neki a stílusom. Ha úgy tetszik; a személyiségem. És ez kölcsönös is.
2018. márc. 15. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!