Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem sikerül ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stargate fan kérdése:

Csak nekem sikerül ilyen embereket kifognom, vagy ez egy általános dolog a lányoknál tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Regisztráltam tinderre kb 1 hónapja, puszta kíváncsiságból, gondoltam veszíteni valóm nincs igazán.

Volt is idáig pár matchem, de fel nem tudom fogni, hogy mennyire lehetetlen egy értelmes beszélgetést folytatni az ottani emberekkel.

Mármint feltételezem, hogy érdeklődik irántam legalább egy kicsit az illető ha már jobbra húzott, de komolyan mondom általában abból áll a beszélgetés, hogy én kérdezek, meg több mondatot írok, ő meg egy szavas válaszokkal letudja. Természetesen azzal nincs semmi gond ha nem érdeklem az illetőt, de akkor egyrészt minek húzott jobbra, másrészt minek válaszol ha úgyse érdekli amit mondok?

Nem is értem, ezek az emberek azt várják, hogy a jövendőbeli párjuk folyamatosan próbálja életben tartani a köztük lévő kapcsolatot, úgy mint a beszélgetést?


Szóval a kérdésem az, hogy most én vagyok peches, hogy ilyeneket kifogok, vagy ez egy általános dolog?



2020. jún. 11. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb sosem írnak vissza, úgyhogy még szerencsés is vagy. Én írok, full normális kérdés, nem is annyi, hogy szia, mizu és semmi.


Hagyd a picsába, hülye felszínes emberek gyujtohelye.

2020. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.100 mondatra jön egy igen vagy nem,vagy semmi válasz.Hagyom a P.....a.
2020. jún. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%

Fogadok, hogy 16-23 as korosztállyal van dolgod.

Náluk nagyon gyakori ez. Legyenek jó izgalmas képeid. Jól mutassanak be téged, hogy te egy érdekes személyiség vagy, akinek vannak céljai is.

Inkább idősebbek köztt keresgélj, és velük komolyabb dolgokról is tudsz beszélgetni. Attól még köztük is vannak bolondosak, és közel sem unalmas nők. Ha pedig meg van az a személy, akivel mindig jól esik a csevegés, akkor ne várasd meg. Néhány nap után már elhívhatod találkozóra, mert rajtad kívül valószínűleg még másokkal is beszélget, és neked kell először megnyerned őt. 26/F

2020. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nálam meg pont a fiúk/férfiak ilyen közömbösek... :/ 18L
2020. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Srácok! Gondolkozzatok már! A csajok ott dugni akarnak!Nem levelezgetni!Rohadtul unják már a naponta érkező hülyébbnél hülyébb leveleket, mikor viszket nekik.Régen én is ilyen voltam...szia, mizu, mi az ott a fotón..hagyjuk már.Egyből rákérdezni hogy mikor, merre dugjunk és ennyi.
2020. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egy klasszikus probléma, már régen is ez volt a társkeresőkön, hogy 1. vagy inaktívak, 2. elolvassák amit írsz, de nem írnak semmit, 3. zárt mondatokban válaszolnak, tehát nem kérdez vissza, nem tesz hozzá, stb. És mindegyik a megértő komoly hosszútávú párkapcsolatot keresi. De ha nem tud szólni 2 szót se, akkor mire gondol? :D Vagy amikor a gimnáziummal rendelkező 25-30 éves, már gyermekkel rendelkező lány elvárása az, hogy egy 30-40 éves férfi írjon rá, akinek minimum felsőfokú végzettsége van. Most akkor keres magának egy férfit, aki eltartja őt, meg a gyerekét?


Visszatérve, ilyenkor jön a kérdés joggal, hogy úgy amúgy mi a tervük az ilyen embereknek? Minek vannak fent? Vagy miért nem írják azt, hogy bocs, nem vagy szimpatikus, köszi. És kész, nincs zárt mondat, nincs rossz légkör, nincs a kellemetlen érzés, hogy most tetszem vagy sem.


Amúgy a weboldalak üzemeltetőit sem értem, miért nem csinálnak egy olyan funkciót, hogy 1 hónap inaktivitás után hibernálják a profilokat, és akkor a kereső nem adná ki azokat. Lehet a statisztikán nem mutatna olyan jól, de legalább a találatok sem lennének tele inaktív emberekkel.

2020. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képzeld magad el jó csajként....kapnál napi 50 level..te is csak 5nek írnál vissza legfeljebb, bőven elég lenne.Nem kell sírni, ha látod hogy nem vagy szimpi, mit kell erőlködni?Tiplizel, jöhet a következő....
2020. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs annál szánalmasabb mikor valaki azon hisztizik hogy nem írnak neki vissza.....annyi jó csaj van, mint égen a csillag...a nők soha nem fogynak el.
2020. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

a Tinder (mint a legtöbb hasonló netes szolgáltatás) a tömegességre épül. rengetegen vannak fent és különféle élethelyzetekben össze-vissza használják az alkalmazást. hogy jobbra húz, az azt jelentené, hogy tetszel neki, ha ez egy átgondolt, tudatos és megfontolt döntés eredménye volna. de nem véletlen, hogy az alkalmazás egy jobbra húzásra egyszerűsíti a dolgot és nem egy menüből kell kiválasztani, hogy Döntést hozok -> Érdekel -> Kíváncsi vagyok rá -> Beszélgessünk -> Igen, tényleg akarom.

Egy jobbra húzás éppúgy lehet véletlen is, mint pillanatnyi ötletszerű cselekedet, amit fél másodperccel később már máshogy gondol, stb. Akkor épp úgy gondolta, aztán ráírt valaki más, vagy mondott egy jó viccet és máris elvesztette az érdeklődését, mert a másik érdekesebb volt, vagy meglátott a plázában egy cuki rucit, vagy klassz órát.


mindenki máshogyan közelít a felület használatához és a párkereséshez is. van, aki élete párját keresi és tartalmas, mély kapcsolatra vágyik, van aki csak egy numerát és van, aki csak képeket nézeget és szórakozik. ha pedig nem ugyanazon az alapon közelítetek, akkor el fogtok beszélni egymás mellett.


annyit tehetsz, hogy amit mutatsz magadból az az legyen, aki te vagy, kiderüljön, hogy te mit akarsz és megadod az esélyt, hogy a másik ezt értékelje. közben pedig ne lepődj nagyon meg rajta, ha nem találsz olyat, aki ugyanazt keresi, mint amit te nyújtanál.

2020. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!