Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lányokkal akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokkal akarnak ismerkedni a fiúk? Milyen lányokkal nem akarnak ismerkedni a fiúk?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Másokkal akarnak ismerkedni, és velem nem.
2020. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Úgyis tudod a választ. Mindenkinek más.
2020. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez emberfüggő
2020. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem annyi a fontos, hogy legyen kedves. Ha ez megvan, szívesen ismerkedek vele. Ha nem, akkor nem.
2020. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon emberfüggő, de azért leírom, hogy nekem milyen lányok jönnek be, hogy legyen egy ilyen válasz is.


Nos én mindig az ellentétemet keresem, mert valahogy az olyan lányok vonzanak. Ez alatt azt kell érteni, hogy ameddig én elég eljárogatós típus vagyok, "bulisabb", extrovertáltabb, így jobban szeretem, ha a lány nem feltétlen ilyen. Persze egy szót sem szólok és nem is szólhatok, ha neki is vannak programjai, de a visszahúzódóbb lányok számomra szimpatikusabbak. Velük érzem azt, hogy kiegészítjük egymást. Illetve szeretem, ha szinte minden témához hozzá tud szólni, nem nekem kell feltétlen fenntartani a beszélgetést és ha kedves, megértő, normális, független. Aki megtudja találni az aranyközéputat aközött, hogy mutasson is valamit, ha érez és ne is adja magát könnyen, az egyből szinte nyert üggyel indul :D

Külsőre nincs ideál, mindig más jön be és inkább a személyisége, ami sokat ad hozzá a dolgokhoz, hogy érezzek iránta valamit.


Nem egy séma ideál és nem is gyakori az ilyen lány,elég sok elvárás, tudom, de eddig szerencsére mindig sikerült kifogni 1-2-t, de legalább azok minőségi kapcsolatok voltak :D

2020. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
R#bancokkal.
2020. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Akár beismerik ezt, akár nem, a fiúk olyan lányokkal ismerkednek szívesen, akiről le tudják imádkozni a bugyit.
2020. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Igy van, ribikkel, sajnos. Ezeknek mar csak az kell, aztan megvolt a celjuk, haverokkal unnepelnek egyet. 2 eve egyedul vagyok, nem hiaba..
2020. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Legyen jó a belsője azaz kedves, aranyos, jószivű legyen és más elvárásom nincs :)

Külső meg igazából mindegy! :)

2020. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki kedves az nálam már majdnem elég. A külsője annyira számít, hogy ne legyen full pattanásos és a haja se legyen ápolatlan.
2020. júl. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!