Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha sikerül eljutnod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha sikerül eljutnod a második napig a beszélgetésben, hogyan folytatod az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy másnap mit írsz elsőnek?

Szia, beszélgetünk továbbra is? Vagy nálatok ez hogy megy?

Fiúk válasza érdekel


2020. jún. 18. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 napig sem jutok el.
2020. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nyugi, ugyan az a szar érzésed van akkor is ha visszírnak, aztán később nem.

Kevés annak az esélye, hogy pont te vagy én tetszél a csajnak legjobban a sok párja közül

2020. jún. 18. 17:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Például úgy néz ki most is Cska 40 percig jutottam 😂😂
2020. jún. 18. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem második beszélgetésnél lehet olyat kérdezni, hogy milyen volt a napja. De akár az előző napiból is visszakérdezhetsz egy témára.

Én legtöbbször nem azért nem válaszolok egy fiúnak, mert úgyis van még rajta kívül x matchem, hanem azért, mert béna szöveggel kezdeményez. Egy idő után elég unalmas tud lenni a “szia, mizu?”, “szia, hogy vagy?”.

20/L

2020. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Már órák óta beszélgetünk, de eddigi tapasztalat alapján nemsokára nem ír vissza

Pedig most se látok olyat a beszélgetésben ami más mint az elmúlt órákban.

Pedig ő végre ott lakik ahol én, helyivel meg soha nme volt matchem 😭

2020. jún. 18. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Én tinderen még nem ismerkedtem de régebben más internetes platformon igen. Igazából nem aza fontos, hogy másnap rögtön beszéljetek, lehet azzal várni egykét napot, hanem az h meglegyen az összhang és mindkét fél megaránt érdeklődjön. Ha ez megvan csak akkor juttok el odáig h meglegyen a rendszeres beszélgetés. Egyébkét nem nagy dolog. Ha az első nap jól elbeszélgettetek és téged továbbra is érdekel akkor valamivel írj rá másnap is. Valami konkrétabb témát hozz fel ne csak annyi legyen hogy "Mizu?" - "Semmmi". Ha te is érdekled őt akkor ez félig magától is működni fog. Ha pedig már az első nap annyira mély benyomást tesztek egymásra, hogy be akarod biztosítani azt h másnap is beszéljetek akkor kérd el az insta vagy ami még jobb a facebook nevét. Messengeren már tényleg csak olyan van fent az embernek akivel rendszeresen beszélget, szóval ha ebbe belementek az első nap folyamán akkor tényleg mindketten érdeklitek a másikat (és ugye ez lenne a legfontosabb, mert ha nincs érdeklődés és téma akkor beszéd sincs)

17/L

2020. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én szeretek másnap folytatni amit előző nap abbahagytam. Meg mint ha nem is lett volna este, hogy "másnap" legyen. Inkább a tegnapi témát folytatom, vagy átvezetem egy másikra amit említett.

Ha nem reagál aznap-másnap akkor nincs értelme folytatni, mert ő sem érdeklődik, így miért fektessek bele további energiát, ha ő se?

2020. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Beszélgetünk meg mindig.

Szerinted, ha már alapból visszairt az elején, tényleg bejohetek neki?

Bar sajnos ha így is van kevés az esély, hogy a sok közül pont én legyek számára a legerdkesebb

2020. jún. 19. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha szivesen válaszol, akkor az nem jelent rosszat.

Ha játszol vele, és játsza a játékodat, vagy ő kezdi a játékot az jót jelent.

Ha vevő a hülyeségre, és/vagy visszapiszkál az is jót jelent.


Pl. ha fázik, és te azt mondod "akkor testhővel kell téged fűteni, nehogy megfáz? :3"-ra azt mondja, hogy "csak felveszek egy pulcsit akkor :P" akkor online piszkál/játszik. Persze nem kötelező a smile, de sok minden következik belőle. A lényeg, hogy ha közeledésre vagy a piszkálásodra alternatív választ az, az jó, mert akkor játszik veled. Tehát élvezi, hogy veled beszél.


Én a vírus miatt pont olyan helyzetbe kerültem, hogy online beszélek vele lassa 1.5hónapja.


Nyilván kell érzelmi/online-kommunikációs intelligenciának is lennie mind2 félnek, hogy érezzék chatben egymás hangulatát. Sokat jelent a smile jelenléte és milyensége ilyen téren. Ha nem ír ilyen szimbólumokat: vagy nem szokott, vagy közömbös.

2020. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Amióta írtam, hogy mondja el magáról azt, hogy milyen is ő, ki is ő, ismerjük meg egymást jobban azóta vissza se ír.

Ennek ellenére úgy van fent, hogy ő komoly kapcsolatot akar.

Várok azért kB még egy napot, nme loghat fent ő se egész nap

2020. jún. 20. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!