Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

"Nemtudom az életemet" hol rontottam én el...

Kilátástalanul tengődök az életben, sodródok az árral, de eddig sehol nem értem partot. Sok mindent kipróbáltam, hobbik, sport, tevékenységek de egyikhez sem tartozok.

Úgy vélem nekem itt ebben a világban nincs helyem.

Barátaim csak ideig óráig vannak, barátnőm az nincs és még soha nem volt. Ez a legnagyobb hiány az életemben...hogy magányos vagyok. A családon belül is magány van, nem foglalkozunk egymással.

Az iskolában is egyedül vagyok, sajnos egy rakás szar emberekkel vagyok körülvéve. Iskolából hazajövet pedig nem csinálok semmi élő dolgot..fekszek és telefonozok.


Szerintetek hogyan tovább? Most jönnek a kommentek; hogy menj barátkozz..

Nyitott vagyok, nem vagyok visszahúzódó, de mégsem alakulnak ki baráti kapcsolatok. A lányokkal meg szintén sehol nem vagyok. Másoknak havonta másik barátnője van. Állandóan a telefont nyomkodják, és írogatnak, de én még ott is egy senki vagyok mert még távkapcsolatban se vagyok senkivel. Szomorú egy helyzet...mikor megyek az utcán és velem egy idősek a haverjaikkal jól érzik magukat, a csajukkal kézenfogva mennek, csókolgatják egymást...nekem meg sírhatnékom van.

Ti akik hasonló cipőben jártok, mit tanácsoltok?

Hová jártok el egyedül ahol még barátkozni is lehet? (18F)



2017. nov. 17. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi lehet az oka annak, hogy senkivel nem sikerül összebarátkoznod. Az írásod alapján egy kedves, barátságos, jólelkű fiúnak tűnsz és azt mondod még nyitott is vagy, szóval tényleg nem értem... Az én esetemben például egyértemű az ok: szörnyen visszahúzódó vagyok és nem merek beszélgetést kezdeményezni senki felé.
2017. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Számomra hihetetlen, hogy ha sokmindent kipróbáltál, mégsem találtál barátot. De akkor ne barátot keress, hanem beszélgetőpartnert. Sport közben óhatatlanul összefutsz ugyanazzal a sráccal, köszöntök, aztán csak elkezdtek vmiről beszélni. Suliban is lehet beszélgetni, ha vkivel összefutsz reggel útközben. Senki sem megy oda hozzád? Olyan hihetetlen.
2017. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd alakul az életed, ne aggódj. Koncentrálj a tanulásra, és otthon is próbáld meg hasznosan eltölteni az idődet: nézz filmeket felirattal, próbálj meg neten is beszélgetni emberekkel, vagy nyiss a családod felé... Lehet, hogy nekik is csak egy kezdőlökésre van szükségük. :) Ne add fel, és ne keseredj el! Maradj pozitív, mert a vidám személyiség jobban vonzza az embereket, mint a búskomor.
2017. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jöhetnél faleveleket szedni ide vagy országszerte például, de a kérdésednél maradva jobban, ha te nem találsz senkit, alkoss valamit, mutasd be s hagyd, hogy téged találjanak meg ( videomegosztó oldal ).

Közös téma...elindul a beszélgetés stb...


Nem tudom elhinni, hogy ennyire tufa sok ember manapság, mert jártamban keltemben az ismerkedés mindig adja magát és csak 1 fokkal vagyok szebb az ördögnél...

Talán ne trendi legyél, hanem önmagad...

2017. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A hiba benned van ,,Az iskolában is egyedül vagyok, sajnos egy rakás szar emberekkel vagyok körülvéve. ,,
2017. nov. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó 5#:Biztosan bennem van a hiba..valóban.1000%. Azért mert nem drogozok, mások igen, nem cigizek, nem verekszek, nem pofázok a tanároknak, meg másoknak sem. De igen, bennem van a hiba.

Ja meg hogy nem vagyok a külsőleg tökéletes, amiért némelyeknek szálka vagyok a szemében, arról is én tehetek.

Köszi! Nem értem, minek írsz kommentet??

Senki nem kiváncsi a véleményedre...főleg hogy f@aszságot írsz.

2017. nov. 18. 07:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy újabb megerősítést adtál az emberekhez való hozzállásodról ,,Senki nem kiváncsi a véleményedre...főleg hogy f@aszságot írsz.

,,

Nincs ember hiba nélkül, amire te hívatkozol az nem a ,,szar ember,, definíciója.

2017. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az osztály 90%-a kiállhatatlan emberekből áll. Mint ahogy írtam a 90%, azok nem olyan emberek mint a többi. A társadalmi ranglétrán a legalsó szinten vannak. Azok a típusok, akikben nincs jóindulat. Az ilyenek miatt megy el az embernek az életkedve. Te úgysem tudod hogy miről beszélek, de ha eltöltenél itt egy napot, megtudnád. Másik iskolába nem megyek, mert ez az utolsó előtti évem.

Na, hát akkor az utolsó kommentelő: Ne magadból indulj ki. Ha ezt tudom hogy több negatív kommentelő is lesz, akkor a kérdésem alá odaírom hogy; Negatív kommentelők tartsák meg maguknak a véleményüket. De egyébként nem is az lett volna a kérdésem hogy én vagyok a saját problémámnak a gyökere? Hanem hogy mit tanácsolnak akik hasonló helyzetben vannak.

Ja, az osztály 10%-a, akik rendes emberek, valahogy nem passzolunk. Nekik megvan a baráti körük. Rám nincs szükségük.

2017. nov. 18. 11:35
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok, akkor azt a 10 %-ot kell megkeresned. De ne úgy, hogy engem is vegyetek a barátaitok közé. Hanem, hogy ismerjen meg az a 10%, reggel suliba menet vagy hazafelé a buszon, nem lehet odaülni mellé?

Én bringával járok melózni, kellett 2 év, hogy az egyik kollégámmal, aki szintén bringázik, elkezdtünk beszélni, hogy hova járok bringázni? Sehová, csak a városon belülre. Miért nem megyek el velük egyszer bringázni? Addig a kéthetenkénti szián kívül semmi nem volt. Én is meglepődtem magam, de azt mondtam, hogy jó, rendben. Jönnek a kollégái, akiknek havonta 1 sziát köszönök. Aztán a vége az lett, hogy ő és 1 haverjával - nem a munkahelyről - mentünk bringázni. Beszélgettünk, eltöltöttük a napot, aztán nem folytattuk, mert másik munkahelyre mentem. Ez csak egy eset, de vhogy így kezdődnek a barátkozások. Nekem is problémám van a barátkozással, mert olyan jól elvagyok egyedül időnként, bizalmatlan is vagyok, szóval megértelek, de olyan nincs, hogy mindenki hüle, csak én vagyok normális vagy még normális se.

2017. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyúrjál. EZ az egyetlen út, amit megjárhatsz és s csajok méltányolják.
2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!