Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok vígasztalni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves srác vagyok, idén nyáron leszek 19. Eddig két barátnőm volt, mind a kettő egy évig. Az elsővel rettentően nem illettünk össze, mint kiderült, így emiatt szétváltunk. Ugyanakkor az utóbbi barátnőm is az exem, pedig őt tökéletesnek éreztem, mindent megadtam neki, de tényleg. Benne valószínűleg az érettségire való folytonos tanulásom miatt aludt ki a "szikra", aztán elég durván megcsalt.


Most pedig aggódom azon, hogy egyáltalán találok-e valakit, aki mellettem marad és azon, hogy remélem nem "idősen" találom meg a nagy Ő-t.


Szeptembertől BME VIK-es vagyok, mivel műszaki egyetem, nem számítok sok női egyedre, szóval kicsit pánikban vagyok.


Szeretném legalább 22 éves kor alatt megtalálni azt a személyt, akire számíthatok, akár egyetem után el is venném. Fontos számomra, hogy legyen családom.



2020. jún. 23. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek nagy többsége az egyetemi évei alatt találja meg a nagy Ő-t. Szerintem te is , szóval nem kell előre ezen gondolkodnod.
2020. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Elég nagy nyugasztalás az, hogy nekem 20 év alatt 0 párom volt, de még így is tudok reménykedni? Egyetemista vagyok, ott azért annyi szerencse kell, hogy a normális csajok ne lestoppolva menjenek oda. Ennyi, te legalább tudod, milyen érzés a csók, milyen ha szeretnek. Ebbe gondolj bele, nekem ennyi sem jutott...
2020. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Hu mi ez az önsajnáltatás #2? Nyilván megértem, hogy rossz lehet, de ennek a megváltoztatása rajtad is múlik, az meg, hogy még nem volt senkid, nem a világvége.


Kérdező: racionálisan nézd a dolgokat és akkor megnyugszol, mi hiába írunk itt bármit, nem törvényszerű, hogy megtalálod a másik feled meg az sem, hogy mikor. Ismerkedj ahol csak tudsz és a nagy számok törvénye alapján úgyis lesz majd valahogy.

2020. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tényleg ne úgy menj egyetemre, hogy "márpedig én akkor is megtalálom az igazit", mert így nem vonzod be. És ha a kitűzött 22 éves korodig nem jön össze, akkor mi van? Tényleg nagyon ritka, aki ilyen fiatalon már megtalálja a nagy szerelmet (persze egyáltalán nem lehetetlen, de jobb, ha nem erre alapozunk).
2020. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Sablon szöveg: akkor fog jönni amikor nem számítasz rá. Szóval ne várd előre úgyis hirtelen fog betoppanni.

Én 16 évesen jöttem össze egy sráccal szar volt a kapcsolat ,de 2 és fél évig együtt voltunk. Ezután én azt mondtam, hogy soha többet nem kell nekem fiú tök jól elvagyok egyedül meg tényleg élveztem. Tavaly felkerültem Pestre és egy kocsmában cigizés közben találkoztam egy sráccal akivel, lassan egy éve járok és kimerem jelenteni, hogy ő az igazi, akivel leszeretném élni az életem.


21/L

2020. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként a legutóbbi barátnőmmel elég tökéletes volt minden, szóval azt sem tudom mondani, hogy szarul éreztem magam benne, elég bizakodó voltam a kapcsolat jövőjével kapcsolatban, aztán emiatt nagyobb is volt a koppanás. :D

2020. jún. 23. 12:57
 7/7 anonim válasza:
Szia! Lehet későn írok és már nem látod ,de hasonló helyzetben vagyok, mint te. Nekem is 1 évig tartó, szinte tökéletes kapcsolatom volt, aztán nekem is nagy volt a koppintás mikor hirtelen dobott:D ez van. Én is úgymond aggodok hogy nem lesz soha többé senkim, sose leszek már szerelmes, és tudom , baromságnak hangzik mert 18 vagyok, de akkor is... ha akarod beszelgethetunk, ha unatkozol,hátha jókedvre deritjuk egymást:D
2020. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!