Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok pasik egyaránt kérném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok pasik egyaránt kérném a válaszaitokat tapasztalaitok at buli terén.többi lent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok semmi közöm nem volt még csajhoz csók se semmi, sokan azt csinálják, hogy oda mennek egy csajhoz és megcsókolják meg ilyesmi szerintetek kapjak le én is egy csajt?
2020. júl. 2. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik. Csak ne részegen ha lehet.
2020. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben felpofoznak
2020. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès számits rajta hogy fogsz kapni egy pofont a csajoktól. Mert vannak akiket egy csôklekapástol nem fognak szeretni.
2020. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
általába bulikba max 5-6jágert iszok azzól jól érzem magam valamennyire de nem csatak részegen akarnák oda menni, ha valaki kérdezné divatosan mennő cuccokba járok nem vagyok kocka 165cm vagyok kűlsöm nem 10/10 de nem vagyok csúnya
2020. júl. 2. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Oksa. De azèrt ovatosan piáj ha lehet. Fiatal vagy nagyon.
2020. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

egyszer csatak részeg voltam akkor szégyeltem is magam azóta tudom mennyit szabad

nem emlékeztem mi történt olyan durván bepiáltam

2020. júl. 2. 21:09
 7/16 A kérdező kommentje:
vagy esetleg tanácsokat adnátok? jó csajok járnak oda ahova megyek majd 1-2 hét múlva de oké oda mennék a csajhoz szia hogy hívnak de utánna nem tudnék témát feldobni kérlek fontos lenne nagyon
2020. júl. 2. 21:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ilyet kik csinálnak? A tiszteletlen taplók. Az szeretnél lenni?

Volt régebben egy kérdés ezen az oldalon, ugyanezzel a témával. 20/20 lány minimum tökön vágná az ilyen megmozdulásért az adott srácot.

Ezt amúgy csak azért játszanád el, hogy megtörténjen az első csók? :D Az miért nem opció, hogy szimplán ismerkedsz a bulin, vagy bárhol máshol és nem egy random lányt csókolsz meg, az esetleges tökönrúgás elkerülése végett?!

2020. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


és akkor a megoldás a nemi erőszak? :D


keress más stratégiát. Öltözködj jobban, edzz, képezd magad, villants intelligenciát, tanulj táncot, stb.

2020. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a ruha rajtam több tízezer nem vagyok 20 kilós csonthalmaz egy buliba hogy mutassak intelligenciát oda megyek a csajhoz és felsorolom neki a pí összes számát?
2020. júl. 2. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!