Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire tartjátok ideálisnak ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 164 cm.

2020. júl. 4. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem alacsony egyébként hanem átlagos magasság, legalábbis Magyarországon az. Talán a

190+ magasságúaknak alacsony ez. Egyébként én szeretem az alacsony lányokat de az se baj ha magas.


16/f

183cm

2020. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én a magasabb lányokat szeretem, őket tartom szebbnek, szóval nem tartok számomra ideális társnak egy alacsonyabb lányt.
2020. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem tetszenek az ennyire alacsony lányok.
2020. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én magas lány vagyok kb 175-176 magas, és azt veszem észre hogy a környezetemben lévő fiúk 90%-ánál magasabb vagyok, úgyhogy én örülnék ha olyan magas lennék mint te. Azt veszem észre, hogy a fiúk is jobban szeretik az alacsonyabbakat
2020. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Aww cseréljünk😂😊

2020. júl. 4. 16:17
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon nem alacsony, hanem teljesen átlagos, bár szerintem ezt te is tudod. Olyan kérdés ez, mint mikor a pasi kiírja, hogy “178 cm vagyok, ez túl alacsony, mit tegyek?”

Bőven vannak 160 alatti nők, köztük én is, mi mit mondjunk? Ja és sokunknak van párja, ahogy mondjuk a 180 feletti nagyon magas csajoknak is.

A te magasságod azért is jó, mert gyakorlatilag 170-190 közt bármekkora csávó “illik” hozzád, de ez sem törvény, bármekkora pasinak bejöhetsz.

Alacsony max a profi kosarazáshoz és a modellkedéshez vagy.

2020. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Csoma2002 válasza:

Nekem bejönnek az alacsony lányok.

16/f 191cm

2020. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló

Ráhibáztál

Sajnos vagy nem sajnos modellkedem, de nem pont a testemmel (nem is megyek kifutóra pont a magasságom miatt egyépként), hanem az arcommal. Az ügynökségnél mivel még ott fiatalnak vagyok titulálva (a legidősebb modell 25 éves) így még nem annyira foglalkoznak ezzel. Majd később biztos fognak, de az már az én bajom lesz...

2020. júl. 4. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát ne haragudj, tarthatsz bunkónak, de az legyen a legnagyobb gond az életedben, hogy nem modellkedhetsz profi szinten.

Ezzel még nagyon sok ember van így, nálad magasabbak is. Egyébként ha a családod sem kifejezetten magas, akkor azért számítani lehetett rá, hogy te sem leszel az, de akkor meg nem szabad egy olyan szakmára túl sokat alapozni, amiben ilyen fontos a méret. Lehetsz boldog enélkül is, számtalan munkában találhatsz örömöt, és pl Instagramon kiélheted a fotózások iránti vágyaidat is. Még fizetned sem kell feltétlen a képekért, ha pl fényképész tanulók gyakorlataira jársz el.

2020. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, de honnan veszed, hogy ez az egyetlen legnagyobb gondom az életben?

És miből gondolod, hogy a modellkedés az álmom. Egyépként nem leszek insta ribi, mert azoktól kiráz a hideg, de azért köszi a tippet

2020. júl. 4. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!