Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni?

Figyelt kérdés
Már bocs, ha nem vagyok tökéletes és ebben az egy dologban szar vagyok... De én egy megbízható , őszinte , vicces , romantikus fiú vagyok aki mindig figyel a másikra , 2x átgondolja mit mondjon, nehogy megbántson vele másokat , nem vagyok buta , tudományok érdekelnek , jegyeim átlaga általában jeles . Megértő vagyok, akármit meg lehet velem beszélni. Sosem lennék képes , még csak szóval sem bántani hölgyet , helyette szívesen elmennék vele sétálni a holdfényben. Sokszor éneklek , ha jó hangom lenne , első dolgom lenne a szívemből énekelni egy dalt. Amúgy rocker vagyok, nem a mai tipikus páva fiú. Öltözködésem elég basic , feket/szürke ruhák , bőrdzseki ,ennyi. Segítőkész vagyok és udvarias. Lelkesedés és szenvedély bőven van bennem. Gyengeségeim a türelmetlenség , sok stressz , mindennek túlgondolása , és mivel nem vagyok bátor az emberekkel szemben ezért nem megy a csajozás sem. De ezt is inkább úgy nevezném, hogy megszólítani a nekem tetsző lányt... Mit tegyek ? Olyan béna lennék ? Mi az ami nagyon hiányzik bennem? Amúgy legnagyobb gyengém , hogy alacsony vagyok , de sportos , zászlózni tudok , testzsírom 5% alatti. Van esélyem egy átlagos külsejű lánynál ? Nem szeretnék életem végéig várni ezért, muszáj elkezdeni valamikor. 17/F

2019. okt. 26. 23:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul művészlélek , kis ideig gitároztam. Verseket/dalokat írok , és sokan mondták , hogy szépen rajzolok. (Balkezes ) Sok barátom van , mert könnyen megértem az embereket , és lehet rám számítani.
2019. okt. 26. 23:15
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem így.
2019. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Igyál meg velük egy vodkát, énekeljétek el együtt a szovjet himnuszt, nézzetek cuki kismedvés videókat.


Ez nálam bejönne.

2019. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem először próbálj meg kevésbé beképzelt lenni, aztán kezdj el "csajozni"
2019. okt. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány cm magas vagy?
2019. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"testzsírom 5% alatti. "

Majd biztos érdekelni fogja a csajokat ez.

2019. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha rákészülsz ennyire hogy hogy mit, akkor kudarc lesz a vége, spontán kell csinálni, nem gondolkodni jaj, ez meg az.
2019. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt csak azért írtam le , hogy szemléltessem , nem vagyok elhízva , ellenkezőleg, inkább sportos vagyok. Nyilván nem ezzel csajoznék. Nagyképű nem vagyok, csak ismerem a tulajdonságaimat. Mind negatívat, és pozitívat. Például ismeretlen emberek előtt nem tudok laza lenni , tehát nem tudok improvizálni , ha nem ismerem a csajt.
2019. okt. 27. 22:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából , leírtam magamat. Arra lennék kíváncsi ebből mi az ami nagyon hiányzik ? Ez mind esetleg nem elég? Mert vannak szerintem olyan emberek akik ütik verik a barátnőjüket , természetesen azok biztos többet le tettek az asztalra mint én...
2019. okt. 27. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hianyzik semmi, hasonlo kaliberu lanyt kell keress magadnak... hasonlo stilus zene oltozkodes akar stb... a probalkozast meg gyakorold a neten hogy mi az ami tetszik a lanyoknak mi az ami nem, es utana eloben is gyakorold ennyi igazabol
2019. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!