Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy nem túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy nem túl társasági, viszont kedves, vicces fiú?

Figyelt kérdés

Szóval. 17/F vagyok. Egy olyan suliba járok, ahol a velem egyneműek vannak többségben, elég kevés a lány. Tudni kell még rólam, hogy nem nagyon járok bulikba. Nem az én stílusom. Viszont a városban relatívan gyakran megfordulok, akár könyvtárakban, akár népszerűbb helyeken. A kérdésem arra irányulna, hogy mit ajánlanátok, hol lehetne egy magamfajta srácnak ismerkednie. Talán még említést érdemel, hogy kapcsolatom még nem volt, szóval, ha úgy nézzük még kezdő vagyok. Mindenféle tippet-trükköt, egyéb dolgot szívesen fogadok.

Ja, AnoTalkon meg ilyeneken már jártam, de szerintem azt ti is tudjátok, hogy mi a helyzet ott. 3 évente találsz egy olyat, akivel tudsz normálisan beszélgetni, de miután megadod az insta neved, rá 2 napra kihal a beszélgetés.

Ha már idáig eljutottál, köszönöm, hogy végigolvastad, és nem aludtál be a közepénél.

Ha valamit még hiányolsz a kérdésemből, kommentben kérdezz rá, és ott válaszolok. :)



2020. júl. 6. 21:15
 1/8 Lena7 ***** válasza:
100%

Nagyon sok helyen lehet ismerkedni.


Említetted, hogy jársz könyvtárba, akár ott is beszélgethetsz/ismerkedhetsz veled egykorú lányokkal.


A facebook is lehet megoldás erre a problémára. Az érdeklődési körödnek megfelelően lépj be egy vagy akár több csoportba is és így olyan embereket ismerhetsz meg akiket érdekel az az adott téma.


De igazából bárhol tudsz ismerkedni, csak az a lényeg, hogy merj kezdeményezni és legyél nyitott :)

2020. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akár a könyvtárban, ha látod, hogy épp azt a könyvet nézegeti, amelyiket ismered akkor arról beszélgetni, esetleg ugyan ezt egy könyvesboltban.


De sajnos olyan hű de sok tippem nincs, mert az éremnek mindig két oldala van, van aki nyitott arra, hogy az utcán (vagy bármilyen publikus helyen) megismerkedjen valakivel, van aki pedig nem. Viszont jobb megpróbálni, mintsem csak azon törni a fejed "Mi lett volna ha..".


Esetleg azt nem tudod mi miatt haltak ki azok a beszélgetések?


16/L

2020. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
13%

Hagyjátok már abba ezeket az agyhalott "hol/hogyan ismerkedjek?" kérdéseket!

Ez mi? Valami kötelező program?

Meglátsz valakit, akit meg akarsz dugni és akkor azt hiszed, hogy abból tutira normális kapcsolat lesz?

Fordítva ültök a lovon...

Nem is értem mit vinnyogtok meg filozofálgattok itt, ahelyett hogy élnétek az életeteket és örülnétek, ha közben találkoznátok valakivel, akivel több is lehet...

2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Chill mán 3as

Mindenki azt kerdez amit akar, ne fujdogaljal itten.

Csomo ember itt vinnyog meg pattog mindenen, mert erre van az oldal es masok segitseget varnak masoktol.

Tedd arrebb magad innen, es ne rugozzal ezen.

2020. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

35 éves vagyok, meglehetősen introvertalt... Leírom neked, hol szólítottak le/meg fiúk, amiből későbbi találkozás lett. (Direkt nem randit írtam, ezek inkább nyitott lehetőségek.)


Könyvtár

Könyvtárban láttuk egymást-facebook

Buli

Pub

Egyetemi folyosó

Villamos

Úton az egyetemre gyalog

Baptista gyülekezeti rendezvény (nem vagyok különösen vallásos, egyszeri meghívas volt: ő lett a férjem egyébként, aki szintén nem baptista s nem különösebben vallásos)

Egyetemi előadás

Komolyzenei koncert

Fesztivál

Közös baráti társaság.


Igazából azért soroltam fel ezeket,mert talán látszik, hogy bárhol, bármikor lehet ismerkedni. A spontaneitas fontos szerintem.

2020. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2020. júl. 7. 09:06
 7/8 A kérdező kommentje:

#2

Vagy nem volt téma, vagy pedig kiderült, hogy valami akadály van (pl. a lány csak uncsiból volt fenn, de ezt nem említette).

2020. júl. 7. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Vegyél egy 400 ezres dízel bmw-t, matricázd fel hogy "ez dízel te k*rva"

és "ez kormol te c*gány" menj el főutcán padlón vele 2-3szor 1 percen belül aztán állj le a főtéren és te leszel a raj gyerek akihez mindenki beszáll xDDDDDDD

2020. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!