Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze merjek jönni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze merjek jönni egy olyan típusú fiúval, aki más lányok bikinis képeit lájkolgatja állandóan?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy megfelelő kat.ba írtam, de felmerült egy srác. Okos,laza, humoros, ám nagyon társaságkedvelő, bulizós fajta. Amivel nincs is baj, ez adja az extrát benne. Viszont észrevettem, hogy minden egyes lány ismerőse erotikusabb tartalmú képeit lájkolja instan, facebookon, mindeenhool.

Fesztiválokon is rengeteg lánnyal ismerkedik meg, de valahogy semelyikkel sem született kapcsolat, legalábbjs tartós biztos nem.

Pár hónapja ismertük meg egymást, úgy érzem eléggé kedvel, viszont én nem merek összejönni vele, nehog csalódás érjen, megcsalás, és az hogy lássam minden más lány fotóit lájkolgatja. Szerintetek érdemes egy próbát tenni, vagy hagyjuk ezt az egészet?



2019. nov. 25. 00:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Egy próbát megèr,azèrt mert nèzegeti a csinos lányokat avval nincs gond,tudod hűsèget lehet fogadni,vakságot nem. Gondolom tèged is megnèzett ès tetszel neki, szerintem próbáld meg de csak lassan apró lèpèsekben nehogy nagy legyen a csalódás ha mègsem jön össze.
2019. nov. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Sokszor rajtakapom, hogy néz. És amikor észreveszi, hogy én észrevettem, elfordul, mintha mi sem történt volna. Egyébként sose képes konkrét a szemembe nézni, mindig janiskodik körülöttem, úgy megy el mellettem, mintha ott sem lennék. De utoljára épp kerestem vele a szemkontaktust, és rámnézett. Kicsit láttam rajta,hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel (meglepődhetett, hogy néztem) és rámnevetett.

És első, végülis igazad van!!

2019. nov. 25. 05:58
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Az olyan fiú, akit a kérdéseden ecseteltél aligha lepődik meg, mert észre vette, hogy nézed őt.

Én hagynám őt a helyedben.

Ffi

2019. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Végülis..
2019. nov. 25. 11:06
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én féltékeny típus vagyok, nem hinném, hogy szívesen lennék együtt egy ilyen sráccal, de biztos, hogy vannak lányok, akiket egyáltalán nem zavarna a dolog. Nos, magadat te ismered a legjobban, te tudod, mennyire könnyen borulsz ki ilyesmiken. Fölösleges fájdalmat ne keress magadnak, én azt mondom. Ha nem tudnád csendben nézni, hogy ezt teszi, akkor úgyis csak vitáznátok, valamelyikőtök boldogtalan lenne. Ha viszont úgy érzed, hogy belefér nálad, tök jó. Vannak fiúk, akik kellően hosszú pórázon "tartva" gyakorlatilag örökre melletted maradnak, míg ha szigorúan fogod őket, menekülnek...
2019. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Most van épp elég bajom, minthogy ilyen srácokon idegeskedjem. Alapjáraton nem zavar, ha a páromnak vannak lány barátai, akikkel nyilván találkozik, beszélget. Na meg az sem, ha megnéz más nőket, persze kommentárolás nélkül.

De az most eléggé zavarna, ha látnám, hogy minden lány bikinis, bulizós, p#csás fotóját belájkolja.

Van egy nagyon jó lánybarátja, akivel kiskoruk óta ismerik egymást, ám a lány már elköltözött pár éve külföldre, meg is találta a szerelmet egy másik fiú személyében, de a mai napig lájkolja a képeit, az összeset, kivéve azokat, ahol a barátjával szerepel. Ez egy arra utaló jel lehet, hogy valaha tetszett/ még mindig tetszik neki ez a lány?

A lány is mindig beimádomozza a posztjait/ képeit. Tudom, másik ország, kevés az esély, hogy összejöjjenek, mégsem szeretnék beleesni ilyen hibákba. Viszont olyan mély szinten még nincs a kapcsolatunk a fiúval, hogy ilyet meg merjek kérdezni.

Nagyon rendes, okos srác, csak szeret menőzni, fiatalnak lenni. Lassan 2 éve neki, nekem sem volt komolyabb kapcsolatunk, úgy érzem, felfigyelt rám, de nem tud mit kezdeni. Őszintén én sem. Szerintem csak tétlenül tengődünk a mindennapjainkban.

2019. nov. 25. 22:59
 7/28 anonim ***** válasza:

Az életben gyakran vannak előre nem látható, nem meghatározható esetek. Senki sem tudná most azt határozottan megmondani, hogy a fiú és a gyerekkori - most külföldön élő - leány tetszettek-e egymásnak. Szerintem igen és még most is tetszenek egymásnak (aszerint, amit leírtál), de nálam ez távolról sem jelenti azt, hogy együtt is akarnak kavarni, tehát szerintem nyugodt lehetsz. Viszont - ki mondja meg, hogy 1 hét, 1 hónap múlva nem jönnek végleg össze? Te ismered a fiút, neked kell eldöntened. Szerintem nyugodt lehetsz.

Én is tartom a jó kapcsolatot régi osztálytársnőimmel (telefonon, interneten drágámnak, aranyomnak, édeskémnek stb. szólítva őket, amiket a feleségem is hall, ő pedig puszit küld stb. az ő osztálytárainak), de hűtlenségre egyikünk sem gondol és távol tartjuk magunkat a nyitott párkapcsolattól.

2019. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Szerintem lemondok erről az egészről. Nagyon szerettem volna őt közelebbről megismerni, esetleg csinálni egy- két dolgot...de így inkább megkímélem magam egy újabb csalódástól.

Úgyis az a lány után vágyakozik.

2019. nov. 26. 18:44
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha te ezt el tudod dönteni, hogy kezdj-e vele vagy sem, akkor hagyd a francba az egészet. Csak azért mer laza a srác meg jófej,meg tetszik,attól még nem vagy belé szerelmes. Lehet hogy valami kialakul néhány napra,néhány hétre,de el is múlik majd. Szexpartnernek jó lehet néhány napra maximum. Amikor megismersz egy srácot, szinte akkor érezni fogod, hogy igen ő az, és meg sem kérdezed itt,mert tudni fogod a választ.
2019. nov. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátom. Ennek ellenére összejöttem vele, de később felhoztam neki ezt a témát. Nevetett, megsimogatta az arcom, és mondta, hogy még régen követte be őket, de nem fontosak, és ki fogja követni őket, nem nézegeti, nem lájkolgatja egyiket se, ha engem ez zavar. Meg is tette :) Örültem neki, mert féltékeny voltam
2019. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!