Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért reagál rosszul a pasi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál rosszul a pasi, ha elmondom, hogy nincsen exem?

Figyelt kérdés
Mindenkivel rend szerint elkezdek beszélgetni, minden jól megy, aztán előjönnek az előző párkapcsolatos témák. És mindig, tényleg minden esetben, amikor kijelentem hogy még nem volt barátom, először meglepődnek, nem hiszik el, majd miután biztosítom őket, hogy nem viccelek, szépen lassan elkezdenek ignorálni. És többet nem is keresnek. Ez miért van, ilyen nagy hátrány? 17/L

2020. júl. 7. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ne gáz ha még nem volt pasid!

Nyilván azért mert tudják hogy neked sokat kell udvarolni mire megengeded hogy közösüljenek veled!!

2020. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem gáz, ha nem volt pasid még.

lehet valami abban, amit az első hozzászóló írt.

ha téged ez zavar, mondd nekik, hogy ismerkedések, randizások voltak, de komolyabb még nem.. ettől hátha nem rémülnek meg :)

2020. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta.
2020. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy zavarja őket, hogy tapasztalatlan vagy. Az ő bajuk. Ha emiatt offolnak téged, őket minősíti.
2020. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is mond azt hogy volt már kapcsolatod, de ne add oda idő előtt magad a kis csíráknak!!
2020. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg egy gyors kalandban reménykedtek volna, bár én ezt korainak tartom ilyen korban.


17/F

2020. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy exe se legyen valakinek mint 20
2020. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is azt gondolták, hogy így nem adod be könnyen a derekad, hidd el, inkább mennek tovább egy másik lányra aki pár nap alatt meg is van hódítva. Szerintem ha komoly párkapcsolatot akarsz, nyugodtan mondd el, hogy még nincs exed, emiatt pedig ne érezd magad rosszul, 17 évesen teljesen normális ez, és valószínűleg ezekkel a szituációkkal kikerültél pár golyót.
2020. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Személy szerint ez nálam inkább előny lenne, mint hátrány.
2020. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%
Teljesen ugyanigy vagyok csajsziiii🥺
2020. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!