Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok elégedett a kinézet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elégedett a kinézetemmel, viszont genetikámból adódóan bármit teszek a változásért kudarcba fulladok... Derék és combtájékon vannak gondjaim.. És e miatt párkeresési gondjaim is vannak.. tippek/tanácsok/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

166cm/62kg

Ha kell tudok kepet küldeni privátba!



2020. júl. 9. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem lenne hátrány a kép, mert így semmi kézzelfoghatót nem lehet írni.
2020. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen képet küldj mert úgy tudunk segíteni!
2020. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
így lehetetlen segíteni. És egyébként olyan nem létezik, hogy genetika miatt mindig kudarcba fulladsz
2020. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
87%

Genetika max az arcodat befolyásolhatja vagy esetleg születési rendellenességeket. A zsír teljesen az egyén életvitelétől függ.


Ennyit mondhatok így vakon.

2020. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lena7 ***** válasza:
62%
Szia, ha szeretnél küldhetsz nekem képet magadról. Privátban szívesen segítenék nekes
2020. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
68%
Szia! Kép jöhetne nekem is. Egyébkent nem értek teljes mértékben egyet a hármas es négyes válaszolóval, mivel a genetika igenis meghatározza az alakot. Tapasztalatból mondom, bár én a másik véglet vagyok, egyszerűen nem tudok hízni bárhogy is próbálkozom. Ilyen géneket örököltünk, ez van. Ez persze nem jelenti azt hogy adjuk fel és sirassuk magunkat, hanem tenni kell a változásért, de annak sokkal nehezebb fogynia aki hízásra való hajlamosságot örökölt. (És persze ugyan ez vonatkozik arra is aki hízni szeretne, de nem tud)
2020. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Kalóriadeficitben vagy, fogyni fogsz, lehet bármilyen rossz a genetikád. Kalóriatöbbletben vagy, hízni fogsz, lehet bármilyen rossz a genetikád.

Nyilván, itt egyéb hormon probléma bezavarhat, de az más kérdés. Csak a genetikától nincs elcseszve az tested. - persze, ha széles a csípőd, az is marad, de attól még a zsírt ugyanúgy le tudod pucolni róla.

2020. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Képpel lehet tudnék segíteni. Ha szeretnél írj privátban.
2020. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Szia nekem is küldhetsz képet! :)
2020. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek azokkal, akikkel szerintem a genetikával gond. Hiszen a fogyás egy egyszer egyenlet: több energiát égetsz, mint amire szükséged van. Azonban abban valóban van különbség, hogy kinek mennyi kalóriára van szüksége, valamint, hogy ki hova hízik. Plusz a csontozatodat sem tudod megváltoztatni.

De! Azt is bizton állíthatom, hogy nem ez akadályoz a párkeresésben. Sokkal teltebb nőknek és férfiaknak is van párjuk. A külső fontos, de nem csak az számít és mindenkinek más az ideál.

2020. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!