Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsokat vagy tapasztalatoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat vagy tapasztalatokat kérnék? 16 éves fiú vagyok aki szerelmes egy Virginai lányba ( USA )

Figyelt kérdés
Ő is szerelmes belém, és én tényleg nagyon szeretem őt, csak az a gond hogy nagyon messze lakik Szerencsére angolul kiválóan beszélek, Nektek mi a véleményetek erről? Lehet ebből valami? Ha igen mondjátok el mi a teendőm?

2018. júl. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfelejteni, gazdagnak lenni, hogy minden hetwn oda repülhess.

Vagy oda költözni és dolgozni....

A szerelem nem így mukidik :)

Nem is ismered , nem is láttad :)

2018. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tavolsaggal biztos nem lenne jo egyikotoknek sem. Az lehet, hogy sokaig kitartana a kapcsolat, viszont nem lesz kellemes hosszutavon, hogy nem talalkozhattok “offline”. Nekem nehany nap is kinszenvedes a baratom olelese nelkul, ilyen tavolsaggal meg nagyon ritkan lehet csak talalkozni, en tuti belepusztulnek... De ha ugy erzed, ez nem akadaly, szerintem meger egy probat.
2018. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Legalább az állam nevét helyesen írnád le...
2018. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindketten találtok majd mást a közeletekben ha akarjátok ha nem

De próbáljátok meg és lesz ami lesz

2018. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 readymix válasza:
A lány szülei mit szólnak ehhez? :)
2018. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ilyen negatívnak lenni...( előzőkre gondolok) Csak rajtatok múlik az egész. Ha tényleg szeretitek egymást akkor megoldjátok a dolgot és lesz mód majd arra is, hogy találkozzatok csak tartsatok ki! :)
2018. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En 10 evvel idosebb voltam mikor beleszerettem egy Amerikai lanyba. Mivel mindketten felnottek voltunk mar ezert ossze tudtunk koltozni.

Ma mar o a felesegem.


16 evesen viszont eselytelennek latom, kivetel ha egyikotok gyakran tud utazni.

2018. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!