Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjünk el egy beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjünk el egy beszélgetést egy teljesen idegen lánnyal?

Figyelt kérdés
Bekövettük egymást fb-n és instán is, és a képeit nézve elég szép lányról van szó. Nem tudom, hogy hogyan kéne belekezdeni a beszélgetésbe. Nyílván lehet azt mondani, hogy nyugodtan írj rá, mert legrosszabb esetben se fog nagyon történni semmi. Csak az a helyzet, hogy most jöttem rá, hogy egyébként évfolyamtársak vagyunk, és ha valami rosszul sülne el, akkor abból legrosszabb esetben, valami lavinaféle dolog megtörténhet. Meg úgy egyáltalán, hogy kell lányokra ráírni, ha teljesen nem ismerjük egymást, és nem akarunk se bunkónak, nyomulósnak, de visszafogott félénknek se tűnni? Tudom elég komplikált, de megköszönönném, ha tudnátok valahogyan segíteni.

2020. júl. 13. 12:41
 1/2 anonim válasza:
100%

Tisztelettudóan, kedvesen írj rá. (Nálam az is bejön ha a fiú valamennyire laza, de ez nem biztos, hogy mindenkinél így van) Szerintem az is fontos, hogy ne sablonszövegekkel írj rá, pl ne írd hogy “szia van kedved ismerkedni?”

Ami még fontos, hogy ha majd úgy érzed nem tart igényt erre a beszélgetésre, ami pl abból látszik, hogy ő soha nem ír, mindig csak te, akkor engedd el, attól, hogy minden nap ráírsz, hogy “mizu?, hogy vagy?, milyen napod volt?” stb csak rosszabb lesz a helyzet.

Az első chatelés után pedig mindenféleképp menj oda hozzá (mondjuk ez necces így nyáron) és beszéljetek élőben is, esetleg hívd el a városba találkozni. Kérdezd a hobbijairól, vagy bármiről, a legtöbb lány szeret magáról beszélni.

Sok sikert kívánok!❤️

2020. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1 Egészen jól megfogalmaztad.

Én még hozzátenném, hogy ne csak azt írd, hogy szia, mert elég nehéz lesz a csajnak válaszolni rá.

Próbálj valami viccessel indítani.


Én azt jó taktikának tartom, hogy próbálj olyan időközönként, és annyit írni, amennyit ő.


Én fiúként próbálkoztam, és személyes tapasztalatként alá tudom támasztani, hogy feltétlen találkozz vele egy-két hét után, addig pedig sorban telefon, illetve video-chat jöhet.


Sok sikert! 😁

2020. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!