Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveeeeeeeeee kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem ha valaki ismeretlenül rám ír. Szerintem talán egyszer ha valakinek visszaírtam és az sem sikerült igazán jól. Nyilván ez is közre játszott az ügyben de már előttem is tartózkodtam az ismeretlenekkel való beszélgetéstől. Ilyenkor általában nem szoktam se megnézni, se visszaírni. Tudom, tudom, most biztosan nagyon bunkónak tartotok, de egyszerűen nincs kedvem velük beszélgetni. Úgy gondolom, hogy jobb így a tudtukra adni, minthogy ha írás közben teszem meg ezt egy adott ponton esetleg. Kérlek, ne ítéljetek el emiatt engem. Viszont érdekelne a véleményetek a leírt dolgokkal kapcsolatban. Köszönöm, ha válaszoltok.

2020. ápr. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen megértelek mivel velem is ugyanez a helyzet. Nagyon nagyon ritka az amikor visszaírok egy idegennek. Tudom, bunkóság hogy még csak meg sem nyitom az üzenetet, de egyszerűen nincs kedvem hozzá és nem akarom sem az én sem pedig az ő idejét feleslegesen pazarolni. Ettől szerintem nem vagyunk rossz emberek:) Régen mindenkinek visszaírtam aki rám írt, pontosan ezért hogy ne legyek bunkó meg hát szegények..stb. De már rohadtul elegem lett belőle szó szerint kín volt visszairogatni és szinte sosem vették a lapot hogy engem nem érdekelnek. Aztán az egyik fiú barátom mondta hogy akivel nem szeretnék beszélni annak ne is írjak vissza mert elbízza magát. Na hát onnantól kezdve kb szent írásnak vettem a szavait:D Szóval én tényleg teljesen átérzem a helyzeted, és emiatt ne érezd rosszul magad mert nem kötelességünk visszaírni mindenkinek;)

19L/ ha szeretnél erről csevegni akkor nyugodtan írhaszt

2020. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, én is ilyen vagyok. Kezdem azzal, hogy ha bárki felhív, és nincs benne a névjegyzékemben, azt hagyom kicsengeni. Ha messengeren valaki rámír, megnézem (mert amíg el nem fogadom a "felkérést beszélgetésre", vagy miaz, addíg nem látja hogy láttam). Aztán általában tiltom, mert olyan. Ez teljesen normális szerintem. Én nem azért mert félek vagy ilyenek, hanem mert én nem ismerem őt, valószínűleg ő se engem, akkor meg minek irogat? Na mind1 ez csak az én véleményem 😉


#1: "ha akarsz erről csevegni..." Ez jó vicc volt 😄

2020. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ez tenyleg kicsit bunkóság de megértelek hogy nem irsz vissza mert ebből már en is sokszor megjöttem hogy itt gyakorin egy kérdés alá írok egy valaszt es másnap min 7 üzim van férfiaktól es nem 1 pedofillal is találkoztam már itt.Szerintem ha nincsen kedved ismerkedni új emberekkel akkor nem kell visszaírnod így legalább veszik a lapot.

2020. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!