Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak extrovertált lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak extrovertált lányoknak tetszettem eddig, akkor tegyek le arról, hogy hozzám hasonló barátnőm lesz?

Figyelt kérdés

Mindig visszafogottabb lányt szerettem volna "társnak" akivel gondolom jobban megértenénk egymást, és viszonylag közös a gondolatmenetünk.

Amiatt mert sok lány kezdeményezett már, gondolom jól nézek ki, de mégsem tudom elengedni ezt az érzést, és valaki olyan kell, akivel közösek a belső értékeink vagy a tulajdonságaink. 19f


2020. júl. 30. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet introvertált lányoknak is tetszettél már, egyszerűen csak ők nem kezdeményeztek.

Extrovertált lányok között is találnál szerintem olyat, akivel lennének közös belső értékeitek.

Nekem is vannak introvertáltként extrovertált barátaim/barátnőim, és miután elfogadják/felfogják, hogy introvertált vagy elég jó kapcsolatot lehet teremteni.


17/L

2020. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel annyiban egyet kell értsek, hogy introvertáltként én se tudnék soha kezdeményezni egy fiúnál. Erre nem vagyok büszke, de sosem lenne hozzá bátorságom. Lehet neked kéne kezdeményezni ilyen lányoknál
2020. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam hogy ez így van, de nem igazán volt még a társasági körömben olyan introvertált lány aki annyira szimpatikus lett volna, hogy kezdeményezzek. Nem mintha akkora elvárásaim lennének, vagy volt, de talán félreismertem. :)
2020. júl. 30. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!