Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen a fiú ideál? Össze jönnétek egy átlagos hétköznapi fiúval aki zárkozott, és nem jár társaságba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Itt azt fogják írni hogy össze, de életben nagyon ritka hogy ilyen fiúknak jut barátnő
2020. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem. Én pont ilyen vagyok
2020. aug. 11. 18:29
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha teszel érte vmit. pl odamesz csajokhoz, akkor lesz baratnod.

De ha otthon ulsz a sarokban eleted vegeig, akkor ne csodálkozz...

2020. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

3-as

De ha átlagos zárkozott és nem jár a társaságba akkor hiába szólítja le a "csajokat" azoknak nem lesz szimpatikus, amíg meg nem tanulja hogyan kell a nyelvükön beszélni, tehát nagy dumássá nem válik.


Ezért mondom hogy közel lehetetlen barátnő egy olyan fiúnak aki zárkozott és nem jár társaságban, nem kezdeményezik non stop , gyakorol.


A lányoknak csak várni kell a sültgalambot nagyon könnyü

2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Én nem.. Alapból, hogy ismerkedek meg vele ha nem jár társaságba

Az internetes barátkozás helyett a személyes kontaktust preferálom. Valamint én társaságkedvelő vagyok, így nem tudnék mindig otthon ülni ha esetleg mégis összeakadnék egy ilyen zárkózott fiuval.

2020. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj nincsen azzal, hogyha valaki zárkózott :) Nem minden ember extrovertált. Én is zárkózottabb személyiség vagyok, és igaz könnyebb számomra nyitott emberekkel barátkozni, mivel olyankor nem nekem kell kezdeményeznem, de párkapcsolatot pl. jobban el tudnék képzelni egy hozzám hasonló introvertáltabb, otthonülősebb személyjel.
2020. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szuper akkor nem csak én vagyok ezzel egyedül.
2020. aug. 11. 19:47
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Én is ugyanilyen vagyok mint te. Zárkózott, otthon ülős, mondjuk engem nem zavar ez, elvagyok magamnak.

Így tényleg kevesebb esély van az ismerkedésre. Az internet az egyetlen hely ahol tudsz ilyen zárkózottan. Szóval nincs minden remény veszve azért.

Az meg hogy a lányok összejönnênek-e egy ilyen sráccal, valószínűleg valaki igen, valaki nem, de aki igen, az is egy idő után nagy valószínűséggel megunja és otthagyja, ami érthető persze mert egy ilyen emberrel nem lehet sokmindent kezdeni.


16/F

2020. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Így van, általában nagyon hamar megunják az ilyen fiúkat a lányok.
2020. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor marad a rosszlányok.hu...
2020. aug. 11. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!