Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" visszafogottabb lányok, ti hol próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a lányokra akiknek nem az a kedvenc időtöltésük hogy a félmeztelen testüket töltsék fel instagramra a pár ezer követőnek :D Aki elfogadó és hűséges a másikkal, nem pedig laza kapcsolatot keres, ti melyik internetes oldalon próbáltok ismerkedni? Társkeresőn pont az a szenny van amit elsőre elképzelhet az ember, de mást nem nagyon tudok már. Van erre kifejezetten olyan hely ahova ilyenek csatlakozhatnak be, vagy ahol van több esély rá?

2019. nov. 23. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
ÉLET.
2019. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem olyan nincs. Lehetőleg segítőkész válaszokat, a troll hülyeségeket elkerülve. Köszi. Nem fogok eljárni bulizgatni meg beilleszkedni az idiótább társaságokba hogy én legyek a világ közepe hogy felfigyeljenek rám. Azt akarom hogy valaki azért szeressen aki vagyok :) Én is visszahúzódó vagyok, barátaim sincsenek. Barátnő bőven elég lenne, szó szerint az életem mentené meg :)
2019. nov. 23. 17:11
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Ki mondta, hogy bulizz?


Csak jársz az utcán, buszozol, jársz boltba, suliba, melóba, dokihoz,...

2019. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Elsőnek rendbe kellene tenned az életed, majd utána lesz barátnő.
2019. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, barátnővel minden oké lenne. Egyedül magányosan nekem nincs értelme, de ezt nem várom el hogy megértse senki. 3-as az ha buszozok stb nem segít, én elég félénk vagyok, semmi emberi kapcsolatom nincs KB 13 éves korom óta. Mondjuk barátnőm volt már, de csak csalódás volt belőle. Nekem nem megy olyan könnyen az ismerkedést, ezért akarok interneten, ráadásul itt ha megnézed valaki profilját látod mit oszt meg, élőbe pedig nem tudhatod hogy a lány a neten félmeztelen posztolja-e magát..
2019. nov. 23. 17:22
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

5.-re.


Neked nem való nő!

2019. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha élőben nem tudsz ismerkedni a neten sem fog menni, amúgy férfinál/fiúnál nincs rosszabb annál ha félénk/önbizalomhiányos és nem tud ismerkedni, egy súlycsoportban van a csúnya lányokkal.
2019. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Aki idióta értetlen az lehetőleg ne kommentelje a hülyeségeit. Utolsó, érdekes, mégis volt már 3 barátnőm, és miután NORMÁLIS sikerült ismerkedni a neten, az után milyen érdekes és meglepő, élőbe is ment. Mi ebbe olyan szokatlan?
2019. nov. 23. 17:32
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Itt a gyakorin szinte csak olyan lányok vannak amilyet keresel legalábbis a kérdések és válaszok alapján.
2019. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Vannak csoportok a facebookon azokat témákat illetően melyek téged érdekelnek, vagy amit keresel egy lányban. Én szeretem az ikonfestészetet vagy úgy szimplán a festészetet, így a csoportban ki tudom posztolni a saját alkotásaim és az emberek hozzászólhatnak. Találkozhatsz a neten akár, beszélgethetsz ezen keresztül valakivel akinek felkeltetted az érdeklődését.

Sokkal könnyebb ha van valami közös "csatorna" mert az új dimenzióit nyitja meg a beszélgetésnek , mert elsőre a külsőt látjuk meg a másikban , de az alkotása által megismerhetjük a stílusát, személyiségét, egyéniségét amely belülről fakad.

Keress valami hobbit:)

Csak egy szimpla tanács.

Köszönöm, hogy elolvastad.

2019. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!