Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tök jókat elbeszélgettem. Aztán a távoktatás alatt rengeteget beszélgettünk akkor volt egy csomószor hogy ő írt rám mert mindig én írtam rá. Egy csomó dolgozatba segítettem neki tök jó időszak volt. Megkérdeztem van e kedve találkozni, rámondta az igent és előtte este kérdeztem hogy jó neki másnap délután és bejelentette hogy nem és magyon sajnálja és ENNYI. Utána kérdeztem, azt mondta ő majd ír és nem írt. Szóval kihasznált, mindent a seggé alá raktam, amit kért, ő meg nem hajlandó találkozni. Egyik este küldtem neki véletlenül egy videót amit egyik ismerősömnek akartam volna csak neki sikerült, és SEMMI. Kitöröltem már meg minden. Amikor lemondta, kérdeztem mégis miért,írja meg ha nem jó.Nincs másik fiú, kérdeztem tőle ekkor.Azt id mondta, higy tök jó barátok vagyunk és reméli higy leszünk. Nem félős ugyanis egyik lány ismerősöm is akart volna vele már múlt nyáron találkozni aztán neki se lett belőle semmi. Utána ezt megint megkérdeztem tőle hogy én mire számítsak. Ő írta hogy simán megmondta volna ha nem akarna találkozni. Én már márciusban is kérdeztem tőle, akkor is rámondta az igent, aztán amikor kérdeztem egy hét múlva akkor nem válaszolt pedig látta,és 5 nap után megírtam hogy mégis mivan. Hát a koronavirus, oké de ezt nem lehetett volna megírni. Már 3x kellett így írnom neki hogy mivan 4.szerre így nem látom értelmét. De akkor mégis hogyan jelezhetnék?

2020. aug. 14. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd őt, nem érdekled annyira, ugyanis nem képes veled találkozni

Velem pont ugyanez volt/van, én se tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Erőltetni nem lehet

17/l

2020. aug. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van


79L

2020. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd a talival,tudom régóta küzdessz vele ezek szerint,de ő jelenleg nem szeretne.

Nálam az egyik fiúbarátom csinálja ezt,mikor először találkoztunk így júliusban akkor már azon a héten 2 nappal később megint akart volna,meg eléggé kifejezi,hogy többet akarna,én meg nem,és nem igazán veszi észre,én meg így nem is merek már vele találkozni,mert így is közeledett.

Úgy hogy szerintem attól tart,hogy hiába mondta,hogy barátság,te ennek ellenére hát ha az ellenkezőjét tennéd/akarnád.

Esetleg az anyja olyasmi mint az enyém,hogy kíváncsi esetleg érdeklődik,ha elmondja,hogy ő talizik valakivel,hogy kivel talizik,és nem akar belekavarni.

2020. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!