Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony fiúként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként hogyan tudnék ismerkedni? Mennyire fontos a lányoknak a fiú magassága?

Figyelt kérdés

Egész életemet végigkísérte ez a probléma, amiről nyilván nem én tehetek, és nem is arról akarok írni, hogy mennyire sajnáltatom magam meg ilyenek, ebbe én beletörődtem, elfogadtam ilyen vagyok, de azért mikor ez az eszmém egy másik emberrel találkozik akinek ez új, pl. ismerkedésnél, akkor sokszor nézeteltérések lesznek...

Sok randim ment félre amiatt, hogy a lány (bár tudta, mert ezt fontosnak tartom tudatni mással) a magasságom miatt kosarazott ki. De rengetegen emiatt a tény miatt csak barátként tud rám tekinteni, mivel kicsi vagyok és "aranyos" vagy ilyenek és így nem tudnak rám vonzóként tekinteni...

Szóval emiatt elég érdekes szituációban vagyok és szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy hol lehetne így olyan alacsony lányokkal ismerkedni akiknél úgymond esélyem is lenne?

Nyilván egy kapcsolat sok mindenen múlik, nem mindent a magasságomra hárítok, volt hogy más miatt nem jött össze, de az esetek nagy többségében ha ez kiderül vagy szembesülnek vele akkor taszító, erre akarok utalni.

Már vagyok abban a korban, hogy szeretnék boldog lenni és kapcsolatban élni, készen állnék erre. Csak ahogy én vettem észre eleve kevés alacsony lány van, még kevesebb akar szintén alacsony pasit és még akkor is benne van, hogy lehet nem vagyunk egy hullámhosszon és a többi ahol a többi embernek kezdődik az ismerkedés...

Érdekelne a többi ember véleménye, és esetleg hogy van e valami ilyen körök vagy tevékenységek ahol van esélyem ismerkedni ilyen egyénekkel :D



2020. aug. 26. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Én 18 vagyok, 158 centi, és sokkal szívesebben jönnék össze alacsony fiúval, legalàbb nem törne ki a nyakam ha akàrcsak beszélgetni akarok is vele :D

Pesti vagyok én is, és csak az osztàlyomban 3 velem egymagas làny van, egyiknek a baràtja ~170 centi, szóval nem kell aggódni.

Legtöbb lánynak csak annyira szàmít a magassàg, hogy a fiú magasabb legyen náluk. ^^


Tényleg, ne aggódj emiatt. Persze, valahol számít a magasság, de a végén úgyse ez a mérvadó.

2020. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 163cm vagyok, engem nem zavarna

De messze laksz, és nem hinném hogy pont összeillenénk de a magasságoddal nincs baj

2020. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
35%
Miért kéne alacsonyabb lány? Jöjj össze egy 180 centissel
2020. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog kell.

Rengeteg kitartás, ahogy tapasztaltad majd mindenki lepattint, meg kell találni azt a pár lányt, akinek a magasság nem szempont. Tű a szénakazalba, ha 20-30-50 elutasítás után feladod nem lesz meg.

Másrészt minden másban jobbnak kell lenned a többi srácnál. Külső, stílus, humor, magabiztosság, aztán majd karrier, stb. Persze ez lehetetlen, de törekedni kell rá.

+1 tipp

Nyitottnak kell lenni: magasabb lányok, külföldi lányok!, olyanok akik nem minden srác kedvencei, hanem szolidabbak, vagy nehezebben megközelíthetőek.

2020. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem vonzó számomra ha magasabb a lány. Nyilván 1-2 centi nem gond, de most a példa, hogy 180 meg ilyenek, nyilván nem tudok rá kapcsolati szinten gondolni, nem vonzó, max barát lehetne.

És utolsó, veled nagyon egyetértek! Sajnos valóban hátrányból indulok és valamivel kompenzálnom kell azt, hogy én alacsony vagyok. Mert még az alacsony lányok sem feltétlen alacsony pasit keresnek.

Az a probléma, hogy valóban sok elutasítást kaptam és én törekszem, hogy jobb legyek a többieknél de nagyon nehéz és valami meg nem is rajtam múlik mint pl külső vagy humor stb. Fejlesztem ezeket meg teszek azért, hogy én mint ember több legyek és úgy fogjam fel, hogy igaziból csak ők vesztettek azzal, hogy engem elküldtek.

Nyitott vagyok, de azért nem akarok leadni az igényeimből. Most ha egy nem szimpatikus, esetleg csúnya lány akarna velem összejönni nem mennék bele. Nem minden áron kapcsolatot keresek, hanem egy olyat amiben jól érzem magam.

2020. aug. 30. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!