Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy az ismerkedés, nehezen nyilok meg , sajnos sokat csalódtam és nehezen megy ez nekem. Pedig vágynék a boldogságra, szerelemre. Érzett valaki már így?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerős, talán métg nem csalódtam annyit (szerencsére
2020. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy a tini részlegben, hogy te ennyit csalódtál? :D
2020. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
24 leszek decemberben. Rossz helyre írtam:D
2020. szept. 23. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Így mondjuk már érthetőbb a dolog. Egyébként természetes, hogy van egyfajta önvédelmi mechanizmusod. Gondolom előtte se voltál épp az a típus, aki beleugrik mindenbe. :D
2020. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is pontosan így érzek. De én mindig csalódom az emberekben-nem párkapcsolatilag- ezért nem megy nekem.
2020. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam előttem sem olyan, aki beleugrik mindenbe.. azért volt mindig is tartásom.. most lehet ez egonak hangzott, de így van :) és valóban egy fajta védekező mechanizmus is :)
2020. szept. 24. 05:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves #5.. én is csalódom bennük sajnos.. :/ és nem érzem azt, hogy nyitni kéne :)
2020. szept. 24. 05:23
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem a tartásról szól, mármint nem arra gondoltam, hogy hetente vagy havonta váltogattad volna a pasikat. Hanem arra, hogy a sok csalódás előtt se voltál szerintem kifejezetten nyitott az emberek felé. Gondolom eleve introvertált vagy, amivel semmi gond nincs. :)


Meg kell tanulnod jobban megválogatni a barátaid, így nem kevesebb csalódás fog érni és több lesz a pozitív élmény az életedben. Emiatt pedig nyitottabbá is válsz. :)

2020. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!